Share on LinkedInShare on LinkedInShare on FacebookShare on FacebookTweet thisTweet this

Przemysł Motoryzacyjny

Kategorie

Pomniejsz menuPowiększ menu

Pomniejsz menuPowiększ menuStrona głównaPrzemysł Motoryzacyjny

Powiązane Linki

Omówienie

Pomagamy każdemu podmiotowi działającemu w branży motoryzacyjnej poprawić wydajność i zmniejszyć poziom ryzyka. Nasze usługi koncentrują się na projektowaniu, konstruowaniu i obsłudze rozwiązań w zakresie kontroli pojazdów silnikowych na całym świecie. Podmioty administracji publicznej, producenci oraz firmy z branży finansowej i ubezpieczeniowej, a także konsumenci polegają na naszych niezależnych, precyzyjnych i bezpiecznych rozwiązaniach mających na celu ograniczenie szkód i zwiększenie bezpieczeństwa w branży motoryzacyjnej.

Usługi firmy SGS dla branży motoryzacyjnej — zarządzaj swoim łańcuchem dostaw, oferuj bezpieczne i niezawodne pojazdy, poprawiaj jakość, wydajność i bezpieczeństwo oraz ograniczaj wpływ na środowisko naturalne.

Zapewnienie bezpieczeństwa, wydajności, jakości i zgodności z wymogami ma podstawowe znaczenie — bez względu na to jaką rolę pełnisz w branży motoryzacyjnej — czy jesteś producentem pojazdów, zajmujesz się handlem czy reprezentujesz organ administracji publicznej zajmujący się dbaniem o dobro użytkowników dróg .

Jako światowy lider w zakresie świadczenia usług w branży motoryzacyjnej, swoją ofertę opieramy na niezrównanym doświadczeniu oraz wspieramy naszymi działaniami podmioty administracji publicznej, producentów, firmy handlowe, instytucje finansowe i ubezpieczeniowe na całym świecie. Działając w sieci oddziałów, laboratoriów oraz ośrodków badań pojazdów na całym świecie, oferujemy Ci wyjątkowe, niezależne usługi o globalnym zasięgu. Aby skorzystać z wiarygodnych, niezależnych, precyzyjnych i bezpiecznych usług doradztwa w zakresie pojazdów i motoryzacji, oddajemy do Twojej dyspozycji zasoby oraz specjalistyczną wiedzę, których potrzebujesz, 

Możemy pomóc Ci:

 • Zmniejszyć koszty i czas realizacji dostaw, poprawić jakość wykonania i wydajność: oferujemy kompleksowe usługi w zakresie motoryzacji dotyczące każdego aspektu Twojej działalności. Obejmują one skuteczne badania, kontrolę, weryfikację, certyfikację i doradztwo na każdym etapie — od projektu koncepcyjnego oraz badań materiałów i części, aż po uzyskanie homologacji pojazdu oraz produkcji części, procesu produkcji i sprzedaży.

 • Zarządzać Twoim łańcuchem dostaw na każdym etapie: udostępniamy Ci specjalistyczną wiedzę w pełnym zakresie, od wyboru i weryfikacji dostawców, po ocenę wydajności dealerów. 

 • Potwierdzić Twoją zdolność do oferowania bezpiecznych i niezawodnych pojazdów: możemy pomóc Ci spełnić wszystkie przepisy obowiązujące w odniesieniu do danego pojazdu, dzięki szerokiej ofercie usług zapewniających bezpieczeństwo na drodze, zmniejszenie wpływu na środowisko oraz spełnienie wymogów wszystkich lokalnych, krajowych i międzynarodowych przepisów i norm.

 • Poprawić skuteczność w zakresie usług posprzedażowych i dystrybucji: nasze usługi obejmują zapewnienie bezpieczeństwa procesów logistycznych i bezpieczeństwa w ramach łańcucha dostaw oraz audyty punktów dealerskich i warsztatów.

 • Poprawić bezpieczeństwo ruchu drogowego i zmniejszyć jego wpływ na środowisko: oferujemy szeroki zakres usług dotyczących bezpieczeństwa na drogach, które obejmują badania pojazdów pod kątem zgodności z krajowymi wymogami, badanie i kalibrację fotoradarów, zarządzanie ruchem drogowym, egzaminowanie kierowców oraz kontrolę obciążenia pojazdu ładunkiem.

Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się, w jaki sposób nasze usługi w dziedzinie motoryzacji mogą Ci pomóc.

SGS Automotive ServicesSGS Automotive ServicesSGS Safety, Quality and Sustainability Solutions for Automotive Industry ...
Global WarrantySurvey ResultsGlobal Warranty Survey ResultsThe SGS Automotive Global Warranty Survey 2014 is the first ever global warranty satisfaction survey of automotive dealers. ...

Kontakt

 • SGS Polska Sp. z o.o.

  • Jana Kazimierza 3
   Warszawa, 01-248
   Polska
  • t   +48 22 329 22 22
  • f   +48 22 329 22 20
  • e   Wyślij e-mail
 • Branża Automotive

  • Jana Kazimierza 3
   Warszawa, 01-248
   Polska
  • t   +48 22 329 22 22
  • f   +48 22 329 22 20
  • e   Wyślij e-mail

Subskrypcje

Zarejestruj się, aby otrzymywać publikacje i newslettery ze swojego regionu i całego świata.
BĄDŹ NA BIEŻĄCOSUBSKRYBUJ TERAZ

Lista oddziałów

Oddziały i laboratoria SGS na całym świecie oraz ich lokalizacja na mapiePoland map
Wyszukiwanie oddziału

Wiadomości