Share on LinkedInShare on LinkedInShare on FacebookShare on FacebookTweet thisTweet this

Branża Chemiczna

Kategorie

Pomniejsz menuPowiększ menu

Pomniejsz menuPowiększ menuStrona głównaBranża ChemicznaUsługi dla produktów gotowychChemikalia rolnicze

Chemikalia rolnicze

Historia stosowania środków chemicznych w rolnictwie jest prawie tak długa jak sama uprawa roli, ale na przestrzeni ostatnich pięćdziesięciu lat obserwujemy gwałtowny wzrost podaży środków chemicznych i mieszanin. Wraz z tym zjawiskiem rosną także społeczne obawy dotyczące wykorzystania tych produktów w łańcuchu spożywczym oraz zagrożeń stwarzanych przez odpady i zanieczyszczenia tej branży.

Chemikalia rolnicze mogą być ogromną pomocą dla rolników, ale mogą być także przyczyną destrukcji wartości. Należy osiągnąć równowagę pomiędzy rozsądnym wykorzystaniem najlepszych chemikaliów i minimalizacją wpływu ich zastosowania. W tym sektorze duże znaczenie mają przepisy, ale także nadwyżki ceny i innowacyjne metody produkcji, od hydroponiki po rolnictwo precyzyjne.

Zastosowanie właściwej kombinacji środków chemicznych we właściwym czasie i w odpowiedni sposób oraz w pełnej zgodzie z obowiązującymi przepisami nie jest proste. Firma SGS oferuje bardzo zróżnicowany zakres usług pomagający producentom, handlowcom i podmiotom stosującym chemikalia rolnicze w zarządzaniu ryzykiem i zachowaniu zgodności z przepisami, począwszy od produkcji po użytkownika końcowego.

Wyślij e-mail

Kontakt

Branża Chemiczna

  • Plac Kaszubski 17
    Gdynia, 81-350
    Polska
  • t   +48 58 661 07 00
  • f   +48 58 661 07 07
  • e   Wyślij e-mail

Subskrypcje

Zarejestruj się, aby otrzymywać publikacje i newslettery ze swojego regionu i całego świata.
BĄDŹ NA BIEŻĄCOSUBSKRYBUJ TERAZ

Lista oddziałów

Oddziały i laboratoria SGS na całym świecie oraz ich lokalizacja na mapiePoland map
Wyszukiwanie oddziału

Wiadomości