Share on LinkedInShare on LinkedInShare on FacebookShare on FacebookTweet thisTweet this

Branża Chemiczna

Kategorie

Pomniejsz menuPowiększ menu

Pomniejsz menuPowiększ menuStrona głównaBranża ChemicznaUsługi dla produktów gotowychChemikalia przemysłoweGazy przemysłowe

Gazy przemysłowe

Gazy przemysłowe są obecnie wykorzystywane w takich ilościach, które jeszcze dziesięć lat temu byłyby nie do pomyślenia. Także wymagana od nich czystość jest na poziomie, który dwadzieścia lat temu występował jedynie w laboratoriach badawczych. Nowatorskie wykorzystanie gazów zarówno w charakterze substratów reakcji jak i nośników, od przemysłu po medycynę, wymaga, aby ich produkcja, dystrybucja i magazynowanie były monitorowane z wielką uwagą i profesjonalizmem.

Gazy przemysłowe są teraz materiałami o niezwykle wysokich specyfikacjach. Efektywność i skuteczność wielu procesów zależy od czystości gazu i nawet niewielkie uchybienia jakości i zanieczyszczenia mogą mieć poważne konsekwencje w kategoriach strat.

Firma SGS jest sprawdzonym i niezawodnym dostawcą usług dla sektora gazowego umożliwiających monitoring i optymalizację wszystkich rodzajów procesów. Oferujemy kompleksowy zestaw usług w zakresie walidacji, weryfikacji i analizy dla sektora gazów przemysłowych, które mają na celu informowanie uczestników łańcucha dostaw i umożliwienie efektywnego zarządzania ryzykiem.

Wyślij e-mail

Kontakt

Branża Chemiczna

  • Plac Kaszubski 17
    Gdynia, 81-350
    Polska
  • t   +48 58 661 07 00
  • f   +48 58 661 07 07
  • e   Wyślij e-mail

Subskrypcje

Zarejestruj się, aby otrzymywać publikacje i newslettery ze swojego regionu i całego świata.
BĄDŹ NA BIEŻĄCOSUBSKRYBUJ TERAZ

Lista oddziałów

Oddziały i laboratoria SGS na całym świecie oraz ich lokalizacja na mapiePoland map
Wyszukiwanie oddziału

Wiadomości