Share on LinkedInShare on LinkedInShare on FacebookShare on FacebookTweet thisTweet this

Branża Chemiczna

Kategorie

Pomniejsz menuPowiększ menu

Pomniejsz menuPowiększ menuStrona głównaBranża ChemicznaJakość, zdrowie, bezpieczeństwo i środowiskoŚrodowiskoPowietrze, pył, hałas, odory i wibracjeMonitoring drgań

Powiązane Linki

Monitoring drgań

Drgania w zakładzie pracy mogą być niebezpieczne dla pracowników, a także stanowić potencjalny problem dla otoczenia. Skontaktuj się z naszym zespołem ds. środowiska już dzisiaj i zapytaj o usługi monitoringu i analizy drgań.

Drgania budynków i sprzętu mogą stanowić zagrożenie dla pracowników, a także wyrządzić szkody w obiektach firmy. Jeśli prowadzisz działalność na miejscu budowy, drgania mogą być wyjątkowo niebezpieczne zarówno dla Twojej firmy, jak i otoczenia. Prowadząc monitoring drgań, jesteśmy w stanie zidentyfikować ich źródło, a także pomóc naprawić sytuację, proponując nowoczesne rozwiązania.

Prowadzimy stały monitoring drgań z terenów budowy oraz miejsc, gdzie prowadzona jest działalność przemysłowa, a także gdzie odbywa się transport kolejowy i drogowy. Pomiary drgań umożliwiają dostosowanie własnej działalności do wytycznych branżowych i przepisów bezpieczeństwa. Proponujemy pomoc ekspertów w podjęciu działań zaradczych.

Pomiary drgań odnotowywane są w postaci kolorowych trójwymiarowych modeli, które ułatwiają dostrzeżenie źródła problemów. Nasza szczegółowa dokumentacja zapewnia innowacyjne sposoby zmniejszenia poziomu drgań dostosowane do danego miejsca. Skontaktuj się z naszym zespołem, aby otrzymać szczegółowe informacje na temat monitoringu drgań.

Wyślij e-mail
Environmental ServicesBrochureSGS Environmental Services brochureNo business can afford to take the Environment for granted. ...

Kontakt

Branża Chemiczna

  • Plac Kaszubski 17
    Gdynia, 81-350
    Polska
  • t   +48 58 661 07 00
  • f   +48 58 661 07 07
  • e   Wyślij e-mail

Subskrypcje

Zarejestruj się, aby otrzymywać publikacje i newslettery ze swojego regionu i całego świata.
BĄDŹ NA BIEŻĄCOSUBSKRYBUJ TERAZ

Lista oddziałów

Oddziały i laboratoria SGS na całym świecie oraz ich lokalizacja na mapiePoland map
Wyszukiwanie oddziału

Wiadomości