Share on LinkedInShare on LinkedInShare on FacebookShare on FacebookTweet thisTweet this

Branża Chemiczna

Kategorie

Pomniejsz menuPowiększ menu

Pomniejsz menuPowiększ menuStrona głównaBranża ChemicznaJakość, zdrowie, bezpieczeństwo i środowiskoŚrodowiskoWodaBadania wody pitnej i technologicznej

Powiązane Linki

Badania wody pitnej i technologicznej

Prowadzone przez SGS badania wody pitnej i technologicznej gwarantują jakość wody przez okresowe kontrolowanie jej składu i analizowanie jakości pod względem chemicznym, biochemicznym i mikrobiologicznym. Już dziś skontaktuj się z naszym wykwalifikowanym zespołem.

Państwa działalność zależy nie tylko od wysokiej jakości wody pitnej lecz także wody technologicznej, chłodniczej i grzewczej. Nasze analizy wody są pomocne w spełnieniu wymagań obowiązujących przepisów i sprostaniu wysokiemu poziomowi jakości wody.

Nasza wyjątkowa reputacja w dziedzinie określania jakości wody opiera się na wielu latach doświadczeń. Monitorujemy jakość wody w dużych miastach i metropoliach, fabrykach i domach, na potrzeby producentów, instytucji i społeczności.

Nasze eksperckie opracowania bazujące na analizach laboratoryjnych i terenowych obejmują:

 • Ocenę ryzyka zarażenia bakteriami legionella Wykorzystanie nowych technologii biomarkerów do szybkich testów adenozynotrójfosforanu (ATP) w terenie i w laboratorium w celu badania wież chłodniczych i dopływów wody oraz mikrobiologicznego mapowania sieci wodociągowych
 • Zapobieganie pogorszeniu jakości wody pitnej: Monitoring obiektów produkcyjnych, magazynowych i dystrybucyjnych 
 • Badanie przemysłowej wody technologicznej przez monitoring skażenia mikrobiologicznego instalacji produkcyjnych 
 • Badanie radioaktywności
 • Regulację poziomów zanieczyszczeń nieorganicznych (aniony, metale, składniki pokarmowe) i organicznych (rozpuszczalniki, oleje mineralne, węglowodory, pestycydy)
 • Monitoring ChZT i BZT, twardości i przewodności

Aby uzyskać rzetelne, wiarygodne wyniki z naszych akredytowanych laboratoriów, skontaktuj się z nami i upewnij się czy Twoja woda spełni wymagane kryteria.

Wyślij e-mail
Environmental ServicesBrochureSGS Environmental Services brochureNo business can afford to take the Environment for granted. ...

Kontakt

Branża Chemiczna

 • Plac Kaszubski 17
  Gdynia, 81-350
  Polska
 • t   +48 58 661 07 00
 • f   +48 58 661 07 07
 • e   Wyślij e-mail

Subskrypcje

Zarejestruj się, aby otrzymywać publikacje i newslettery ze swojego regionu i całego świata.
BĄDŹ NA BIEŻĄCOSUBSKRYBUJ TERAZ

Lista oddziałów

Oddziały i laboratoria SGS na całym świecie oraz ich lokalizacja na mapiePoland map
Wyszukiwanie oddziału

Wiadomości