Share on LinkedInShare on LinkedInShare on FacebookShare on FacebookTweet thisTweet this

Branża Chemiczna

Kategorie

Pomniejsz menuPowiększ menu

Pomniejsz menuPowiększ menuStrona głównaBranża ChemicznaJakość, zdrowie, bezpieczeństwo i środowiskoBHPBezpieczeństwo i higiena pracy Monitorowanie poziomu hałasu

Powiązane Linki

Monitorowanie poziomu hałasu

Popraw warunki zdrowotne i bezpieczeństwo Twojej działalności dzięki przeprowadzonym przez firmę SGS pomiarom poziomu hałasu. Pomożemy Ci spełnić wymogi przepisowe w zakresie hałasu w odniesieniu do Twojego obszaru dzięki rozwiązaniom opracowanym specjalnie dla potrzeb Twojej firmy. Skontaktuj się z naszym zespołem ekspertów ds. ochrony środowiska.

Hałas pochodzący z procesów przemysłowych i działania maszyn może uszkodzić słuch Twoich pracowników i być powodem skarg ze strony lokalnych władz i społeczności. Nasz zespół zespół specjalistów posiadających stosowne akredytacje zapewni Ci ocenę wpływu hałasu oraz porady dotyczące najnowocześniejszych technik ograniczania i kontrolowania emisji hałasu.

Nasi specjaliści ds. pomiaru poziomu hałasu posiadają akredytację w zakresie badań emisji hałasu urządzeń zewnętrznych (dyrektywa UE WE/200/14). Dokonujemy pomiarów poziomu hałasu w miejscu pracy, przy korytarzach powietrznych oraz trasach transportowych, aby ustalić, gdzie mogą znajdować się obszary problematyczne.

Nasze usługi w zakresie pomiaru poziomu hałasu obejmują:

 • ocenę zakładów przemysłowych;
 • kontrolę i certyfikację pojedynczych produktów;
 • usługi badań laboratoryjnych.
 • Certyfikaty jakości oraz oznakowanie CE w odniesieniu do poziomu hałasu w celu wykazania zgodności z podstawowymi przepisami w zakresie zdrowia, bezpieczeństwa i ochrony środowiska
 • Dokumentacja i pomoc techniczna  
 • Certyfikacja zarządzania

Pomiary hałasu przedstawiane są w postaci kolorowych trójwymiarowych modeli, które ułatwiają dostrzeżenie źródła problemów. Jeżeli emisja hałasu wytwarzanego przez Twoją firmę okaże się przekraczać limity określone dla Twojej branży, nasz zespół specjalistów odnajdzie przyczyny i określi odpowiednie środki zaradcze.

Nasza szczegółowa dokumentacja zawiera porady i nowatorskie pomysły w zakresie ograniczania hałasu. Plan obsługi zapewni Ci stałą zgodność z przepisami dotyczącymi hałasu w Twojej branży. Skontaktuj się z naszymi specjalistami ds. badań poziomu hałasu już dziś, aby dowiedzieć się więcej.

Wyślij e-mail
Environmental ServicesBrochureSGS Environmental Services brochureNo business can afford to take the Environment for granted. ...

Kontakt

Branża Chemiczna

 • Plac Kaszubski 17
  Gdynia, 81-350
  Polska
 • t   +48 58 661 07 00
 • f   +48 58 661 07 07
 • e   Wyślij e-mail

Subskrypcje

Zarejestruj się, aby otrzymywać publikacje i newslettery ze swojego regionu i całego świata.
BĄDŹ NA BIEŻĄCOSUBSKRYBUJ TERAZ

Lista oddziałów

Oddziały i laboratoria SGS na całym świecie oraz ich lokalizacja na mapiePoland map
Wyszukiwanie oddziału

Wiadomości