Share on LinkedInShare on LinkedInShare on FacebookShare on FacebookTweet thisTweet this

Branża Chemiczna

Kategorie

Pomniejsz menuPowiększ menu

Pomniejsz menuPowiększ menuStrona głównaBranża ChemicznaJakość, zdrowie, bezpieczeństwo i środowiskoJakośćSystemy zarządzania jakością

Powiązane Linki

Systemy zarządzania jakością

Niezależnie od branży czy sektora, zapewnienie jakości produktów i usług ma zasadnicze znaczenie dla zachowania lojalności klientów. Ponadto, aby zwiększyć swój udział w rynku, przedsiębiorstwo musi być w stanie dostarczać wysokiej jakości usługi i produkty w niezawodny i zrównoważony sposób. Firma SGS wie, że zarządzanie jakością jest procesem ciągłym, obejmującym wdrażanie, utrzymywanie i doskonalenie. Niezależnie od sektora czy branży, przedsiębiorstwo odniesie korzyść z posiadania systemu zarządzania jakością spełniającego międzynarodowe standardy.

Oferujemy usługi audytu, certyfikacji i szkolenia w zakresie systemów zarządzania jakością, takich jak ISO 9001 oraz ukierunkowane szkolenie w zakresie stosowania technik lean do usprawniania działalności oraz optymalizacji przepływu produktów i usług przez całe strumienie wartości.

Posiadamy największą na świecie sieć wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych audytorów oraz instruktorów. Możemy zapewnić Twojemu przedsiębiorstwu jasną ocenę systemów zarządzania jakością, umożliwiając przedsiębiorstwu i jego pracownikom ustawiczne doskonalenie jakości i efektywności.

Akademia SGS — doskonalenie kadr i przedsiębiorstw

Jesteśmy światowym liderem w zakresie szkoleń specjalistycznych. Prowadzimy ośrodki szkoleniowe na całym świecie. Zapewniamy najlepsze rozwiązania szkoleniowe i rozwojowe, dostosowane indywidualnie do Twoich konkretnych potrzeb.

Nasze referencje w zakresie prowadzenia różnego rodzaju szkoleń obejmują największe światowe firm oraz instytucje państwowe. Dzięki temu, że nasza kadra szkoleniowa to również doświadczeni praktycy w danej dziedzinie, nasze szkolenia obejmują nie tylko zagadnienia teoretyczne, ale także praktyczne, rzeczywiste przykłady. Daje to nam możliwość realizowania w dowolnym miejscu na świecie, wysokiej jakości szkoleń skierowanych do pracowników każdego szczebla organizacyjnego.

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się, w jaki sposób Akademia SGS może pomóc Twojej firmie, bez względu na branżę, w której prowadzisz działalność oraz tematykę szkolenia.

Wyślij e-mail

Kontakt

Branża Chemiczna

  • Plac Kaszubski 17
    Gdynia, 81-350
    Polska
  • t   +48 58 661 07 00
  • f   +48 58 661 07 07
  • e   Wyślij e-mail

Subskrypcje

Zarejestruj się, aby otrzymywać publikacje i newslettery ze swojego regionu i całego świata.
BĄDŹ NA BIEŻĄCOSUBSKRYBUJ TERAZ

Lista oddziałów

Oddziały i laboratoria SGS na całym świecie oraz ich lokalizacja na mapiePoland map
Wyszukiwanie oddziału

Wiadomości