Share on LinkedInShare on LinkedInShare on FacebookShare on FacebookTweet thisTweet this

Dobra Konsumpcyjne i Handel Detaliczny

Kategorie

Pomniejsz menuPowiększ menu

Pomniejsz menuPowiększ menuStrona głównaDobra Konsumpcyjne i Handel Detaliczny

Powiązane Linki

Omówienie

Od wyrobów tekstylnych, po akcesoria, meble, żywność i produkty elektroniczne, nasze kompleksowe usługi zapewniają podnoszenie jakości, zgodność z wymogami oraz bezpieczeństwo produktów konsumpcyjnych w globalnych łańcuchach dostaw. Zapewniamy, że żaden ważny szczegół nie zostanie pominięty na drodze Twojego produktu od koncepcji do wprowadzenia na rynek.

Dobra konsumpcyjne i handel detaliczny Pomożemy Ci potwierdzić, że zarówno Twój łańcuch dostaw, jak i produkty, które kupujesz i sprzedajesz są zgodne z normami.

Wymagania dotyczące jakości oraz zakres wymogów dotyczących bezpieczeństwa, które musisz spełniać, stają się z każdym dniem coraz bardziej złożone. Aby pomóc Ci w spełnieniu tych wymogów, nasi specjaliści z dziedziny dóbr konsumpcyjnych i handlu detalicznego oferują pełny zakres usług producentom, importerom, eksporterom oraz sprzedawcom detalicznym dóbr konsumpcyjnych. Nasze usługi obejmują badania laboratoryjne, kontrolę produktu i doradztwo, ocenę procesów i pomoc techniczną.

Pomagamy Ci zmniejszyć ryzyko, poprawić wydajność i zapewnić zgodność wymogami w odniesieniu do całego łańcucha dostaw. Oferujemy szeroką i szczegółową wiedzę na temat dóbr konsumpcyjnych i handlu detalicznego, która może pomóc zbudować silniejszą i prężniejszą firmę z potencjałem wzrostu oraz pokonania konkurencji.

Nasze usługi dla produktów konsumenckich takich jak żywność, kosmetyki, produkty pielęgnacji ciała, tekstylia, obuwie, zabawki, sprzęt gospodarstwa domowego, wyroby gotowe, wyroby elektryczne i elektroniczne, są dostępne na całym świecie.

Oprócz spełniania wymogów prawnych i norm branżowych, możemy pomóc Ci sprostać różnym wyzwaniom, do których należą:

 • wzrost nieetycznych zachowań na etapie produkcji, z uwagi na próby obniżenia kosztów w łańcuchu dostaw; 
 • zwiększona uwaga konsumentów w odniesieniu do jakości i bezpieczeństwa; 
 • wyzwania środowiskowe wynikające ze zwiększonej produkcji nowych dóbr konsumpcyjnych, takie jak zwiększone zużycie energii, emisje gazów cieplarnianych oraz odpady konsumpcyjne.

Posiadając reputację świadczenia najwyższej jakości usług w zakresie kontroli, badań, certyfikacji i weryfikacji, możemy również zaoferować doradztwo i usługi w zakresie cross-business, aby poprawić równowagę w całej organizacji i łańcuchu dostaw.

Nasze usługi w zakresie dóbr konsumpcyjnych i handlu detalicznego obejmują:

 • Badania i certyfikację: Przeprowadzamy pełną gamę badań produktów, od badań materiałowych, takich jak badania bezpieczeństwa i funkcjonalności, po certyfikację. Naszym celem jest potwierdzenie, że Twoje produkty są tak dobre w zakresie ochrony konsumentów i spełniania ich oczekiwań, jak deklarujesz. 
 • Kontrole: Przeprowadzamy kontrole produkcji przed, podczas i po zakończeniu procesu produkcyjnego oraz kontrole punktów sprzedaży detalicznej w celu weryfikacji jakości Twoich surowców, produkcji, oznakowania, opakowania oraz prezentacji produktu. 
 • Pomoc techniczną: Wspieramy Twoje przedsięwzięcia wdrażając rozwiązania z zakresu odpowiedzialności społecznej, zapewniając ocenę jakości oraz bezpieczeństwa w zakresie żywności i zdrowia w zakładach produkcyjnych. Ponadto działamy jako ośrodek doradztwa w zakresie przepisów i zapewniamy szkolenia oraz wsparcie w zakresie sprzedaży pod własną marką.

Dobra konsumpcyjne są częścią życia każdego z nas. Konsumenci oczekują, że nabywane przez nich produkty będą zdrowe i bezpieczne. Nasza zindywidualizowana oferta usług w zakresie badań, kontroli, certyfikacji oraz doradztwa, świadczonych przez nasze lokalne akredytowane laboratoria i jednostki certyfikujące, zapewnia znajomość norm obowiązujących w odniesieniu do Twoich produktów oraz spełnienie obowiązujących wymogów. Ważne jest również to, że możemy pomóc Ci uzyskać przewagę konkurencyjną oraz opracować produkty i łańcuch dostaw w taki sposób, aby do rąk konsumentów trafiały produkty, które są dokładnie takiej jakości, jaką deklarujesz. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji.

Trusted for Real LifeTrusted for Real LifeSGS Safety, Quality and Sustainability Solutions for the Consumer Goods and Retail Industry ...
Retailer Brand Solutions BrochureAt Every Step of Your Project, We Are Committed to Adding Value to Your WorkPartner with SGS to deliver well designed, desirable electrical and electronic products that are trusted for real life whilst ensuring quality, safety ...
White Paper on POPsWhite Paper on Persistent Organic Pollutants (POPs)Proliferation, Regulation and Mitigation of Persistent Organic Pollutants (POPs) in Consumer Products and Supply Chains ...

Kontakt

 • SGS Polska Sp. z o.o.

  • Jana Kazimierza 3
   Warszawa, 01-248
   Polska
  • t   +48 22 329 22 22
  • f   +48 22 329 22 20
  • e   Wyślij e-mail
 • SGS Polska Sp. z o.o. Laboratorium Badań Żywności i Produktów Konsumenckich

  • ul. Konotopska 4
   Ożarów Mazowiecki, 05-850
   Polska
  • t   +48 22 721 37 60
  • f   +48 22 721 08 04
  • e   Wyślij e-mail

Subskrypcje

Zarejestruj się, aby otrzymywać publikacje i newslettery ze swojego regionu i całego świata.
BĄDŹ NA BIEŻĄCOSUBSKRYBUJ TERAZ

Lista oddziałów

Oddziały i laboratoria SGS na całym świecie oraz ich lokalizacja na mapiePoland map
Wyszukiwanie oddziału

Wiadomości