Share on LinkedInShare on LinkedInShare on FacebookShare on FacebookTweet thisTweet this

Finanse

Kategorie

Pomniejsz menuPowiększ menu

Pomniejsz menuPowiększ menuStrona głównaFinanse

Powiązane Linki

Omówienie

Oferujemy niezależne doradztwo w odniesieniu do różnych kwestii związanych z finansowaniem przedsięwzięć, aby zapewniać firmom niezbędne informacje dotyczące kredytowania, zarządzania ryzykiem, handlu, audytów, certyfikacji i weryfikacji oraz szkoleń w dziedzinie finansów. W ten sposób pomagamy w podejmowaniu decyzji o finansowaniu przy zachowaniu koncentracji na równowadze, ocenie ryzyka społecznego i środowiskowego oraz zarządzaniu.

Usługi finansowe: Jeżeli chodzi o pieniądze, firma SGS może pomóc Ci w podjęciu decyzji biznesowych.

Jeżeli zgłasza się do Ciebie klient z ofertą inwestycyjną lub chce pożyczyć pieniądze na nowe przedsięwzięcie, przejęcie lub spółkę, skąd możesz mieć pewność, że taki pomysł ma szanse powodzenia? Jak możesz podjąć dobrą decyzję inwestycyjną lub kredytową w sytuacji, gdy propozycja ma charakter techniczny, a jej realizacja może potrwać wiele lat i jedynie specjalistyczna, naukowa opinia może pomóc w podjęciu takiej decyzji?

Skorzystaj z usług firmy SGS. Na początek oferujemy szereg usług związanych z analizą due diligence. Techniczna, ekonomiczna, środowiskowa i społeczna analiza due diligence, ocena ryzyka i ocena rezerw — z takich usług możesz skorzystać w razie potrzeby, a nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji przez cały okres opracowywania projektu.  Posiadamy niezbędne doświadczenie i międzynarodową wiedzę niezbędną do zapewnienia, że Twój projekt jest opracowywany zgodnie z wymaganymi przez Ciebie standardami, bez względu na miejsce Twojej działalności.

Na etapie wdrażania projektu możemy prowadzić monitorowanie budowy, kontrolę kosztów, monitorowanie środowiskowe i społeczne, monitorowanie oddania do użytku oraz działalności wraz z zarządzaniem ryzykiem technicznym i finansowym, usługami gwarancyjnymi i pomocniczymi.

Instytucje finansowe i banki, które zapewniają finansowanie wspierające działalność również potrzebują pewności, co do pomyślności przedsięwzięcia.  Kontrolujemy, badamy i weryfikujemy ładunki i towary, współzarządzamy i pomagamy Ci w przetwarzaniu dokumentacji handlowej. Wybierz firmę SGS jako niezależne źródło gwarancji, że Twoje towary są w takim stanie i w takim miejscu, w jakim być powinny.

Jeżeli zajmujesz się handlem materiałami lub towarami, nasze usługi kontrolne mogą pomóc w uzyskaniu pewności, że otrzymujesz to, za co płacisz oraz że zarówno Twoja firma, jak i Twoi klienci otrzymujecie właściwą jakość i ilość, dostarczone w odpowiednie miejsce w nienaruszonym stanie.  Analiza online? Systemy kontrolne oparte na sterownikach PLC? Usługi laboratoryjne u klienta? Możemy pomóc Ci w utrzymaniu jakości i w spełnianiu obietnic.

Nie przesadzając, firma SGS może Ci pomóc w praktycznie każdej branży. Jako światowy lider w dziedzinie badań, weryfikacji, certyfikacji i kontroli, mamy globalny zasięg oraz pełną wiedzę w zakresie lokalnych, krajowych i międzynarodowych norm i przepisów, a nasi specjaliści posiadają stosowną wiedzę i doświadczenie w dziedzinach, którymi się zajmują.

Możesz wybrać specjalistów o dokładnie takich kwalifikacjach i możliwościach, jakie są Ci potrzebne, jak przystało na wysokiej jakości usługi. Mogą Ci pomóc w udoskonaleniu wiedzy lub możesz po prostu zlecić nam wykonanie potrzebnych usług, zajmiemy się wszystkim w Twoim imieniu.

Kontakt

 • SGS Polska Sp. z o.o.

  • Jana Kazimierza 3
   Warszawa, 01-248
   Polska
  • t   +48 22 329 22 22
  • f   +48 22 329 22 20
  • e   Wyślij e-mail
 • SGS Polska Sp. z o.o.

  • ul. Derdowskiego 7
   Gdynia, 81-369
   Polska
  • t   +48 58 661 07 12
  • e   Wyślij e-mail

Subskrypcje

Zarejestruj się, aby otrzymywać publikacje i newslettery ze swojego regionu i całego świata.
BĄDŹ NA BIEŻĄCOSUBSKRYBUJ TERAZ

Lista oddziałów

Oddziały i laboratoria SGS na całym świecie oraz ich lokalizacja na mapiePoland map
Wyszukiwanie oddziału

Wiadomości