Share on LinkedInShare on LinkedInShare on FacebookShare on FacebookTweet thisTweet this

Zdrowie i Bezpieczeństwo

Kategorie

Pomniejsz menuPowiększ menu

Pomniejsz menuPowiększ menuStrona głównaZdrowie i Bezpieczeństwo

Powiązane Linki

Omówienie

Dbamy o to, aby Twoje środowisko pracy było możliwie bezpieczne poprzez wykonywanie ocen ryzyka oraz stosowanie środków zapobiegawczych. Opierając się na międzynarodowych normach, zapewniamy organizacjom stosowanie skutecznych systemów w zakresie zdrowia i bezpieczeństwa w celu ochrony pracowników, budowy zaufania klientów i poprawy reputacji firmy.

Jakość, zdrowie, bezpieczeństwo i ochrona środowiska: Firma SGS pomaga dbać.

Bezpieczeństwo i higiena pracy są ważnymi aspektami działalności każdej firmy, która chce osiągnąć sukces — wygoda i bezpieczeństwo Twoich pracowników muszą mieć zasadnicze znaczenie, ponieważ ludzie to najważniejszy zasób przedsiębiorstwa. Ponadto dbając bezpośrednio o dobro Twoich pracowników, skuteczne zasady w zakresie jakości, zdrowia, bezpieczeństwa i ochrony środowiska mają dodatkowe znaczenie: chronią również współpracowników, członków rodzin, pracodawców, klientów, dostawców, sąsiadujące społeczności i innych członków społeczeństwa, na których Twoja działalność może mieć wpływ.

Niewątpliwie obowiązują już w Twojej firmie pewne zasady dotyczące BHP. Ale czy masz pewność, że są one zgodne z najlepszymi praktykami? Czy postępujesz zgodnie z lokalnymi, krajowymi i międzynarodowymi przepisami? A jeśli uważasz, że tak, czy możesz to udowodnić?

W firmie SGS mamy dla Ciebie gotowe rozwiązania i odpowiedzi. Oferujemy doradztwo i szkolenia w zakresie kwestii dotyczących jakości, zdrowia, bezpieczeństwa i ochrony środowiska. Jako światowy lider w dziedzinie kontroli, certyfikacji, badań i weryfikacji posiadamy bogatą wiedzę na temat lokalnych przepisów oraz międzynarodowych norm. Norm takich jak ISO 31000 i REACH. Możemy pomóc Ci w kwestiach BHP i sprawach dotyczących środowiska pracy w odniesieniu do jakości powietrza, pyłu, hałasu i drgań, w kwestii technicznej analizy due diligence oraz substancji niebezpiecznych. Jesteśmy specjalistami w audytach środowiskowych oraz w dziedzinie zachowania równowagi ekonomicznej i społecznej.

Wspólnie możemy wprowadzić znaczące zmiany na lepsze w Twoim środowisku pracy.  Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się, co możemy dla Ciebie zrobić.

SafeAPPLY Case StudySafeApply Online Course ApplicationGlobal mining company works with SGS in the verification of contractor skills. ...
SafeSTAX Case StudySGS Academy and SafeSTAXHelping an Australian Mining Company Identify and Monitor Competent Operational Teams Using SGS Academy and SafeSTAX ...
SafeAUDIT Case StudyManaging Supplier Compliance with SafeAUDITA module of SafeSTAX ...

Kontakt

 • SGS Polska Sp. z o.o.

  • Jana Kazimierza 3
   Warszawa, 01-248
   Polska
  • t   +48 22 329 22 22
  • f   +48 22 329 22 20
  • e   Wyślij e-mail
 • Bezpieczeństwo i Higiena

  • Jana Kazimierza 3
   Warszawa, 01-248
   Polska
  • t   +48 22 329 22 93
  • f   +48 22 329 22 20
  • e   Wyślij e-mail

Subskrypcje

Zarejestruj się, aby otrzymywać publikacje i newslettery ze swojego regionu i całego świata.
BĄDŹ NA BIEŻĄCOSUBSKRYBUJ TERAZ

Lista oddziałów

Oddziały i laboratoria SGS na całym świecie oraz ich lokalizacja na mapiePoland map
Wyszukiwanie oddziału

Wiadomości