Share on LinkedInShare on LinkedInShare on FacebookShare on FacebookTweet thisTweet this

Zdrowie i Bezpieczeństwo

Kategorie

Pomniejsz menuPowiększ menu

Pomniejsz menuPowiększ menuStrona głównaZdrowie i Bezpieczeństwo

Powiązane Linki

Omówienie

Dbamy o to, aby Twoje środowisko pracy było możliwie bezpieczne poprzez wykonywanie ocen ryzyka oraz stosowanie środków zapobiegawczych. Opierając się na międzynarodowych normach, zapewniamy organizacjom stosowanie skutecznych systemów w zakresie zdrowia i bezpieczeństwa w celu ochrony pracowników, budowy zaufania klientów i poprawy reputacji firmy.

Jakość, zdrowie, bezpieczeństwo i ochrona środowiska: Firma SGS pomaga dbać.

Bezpieczeństwo i higiena pracy są ważnymi aspektami działalności każdej firmy, która chce osiągnąć sukces — wygoda i bezpieczeństwo Twoich pracowników muszą mieć zasadnicze znaczenie, ponieważ ludzie to najważniejszy zasób przedsiębiorstwa. Ponadto dbając bezpośrednio o dobro Twoich pracowników, skuteczne zasady w zakresie jakości, zdrowia, bezpieczeństwa i ochrony środowiska mają dodatkowe znaczenie: chronią również współpracowników, członków rodzin, pracodawców, klientów, dostawców, sąsiadujące społeczności i innych członków społeczeństwa, na których Twoja działalność może mieć wpływ.

Niewątpliwie obowiązują już w Twojej firmie pewne zasady dotyczące BHP. Ale czy masz pewność, że są one zgodne z najlepszymi praktykami? Czy postępujesz zgodnie z lokalnymi, krajowymi i międzynarodowymi przepisami? A jeśli uważasz, że tak, czy możesz to udowodnić?

W firmie SGS mamy dla Ciebie gotowe rozwiązania i odpowiedzi. Oferujemy doradztwo i szkolenia w zakresie kwestii dotyczących jakości, zdrowia, bezpieczeństwa i ochrony środowiska. Jako światowy lider w dziedzinie kontroli, certyfikacji, badań i weryfikacji posiadamy bogatą wiedzę na temat lokalnych przepisów oraz międzynarodowych norm. Norm takich jak ISO 31000 i REACH. Możemy pomóc Ci w kwestiach BHP i sprawach dotyczących środowiska pracy w odniesieniu do jakości powietrza, pyłu, hałasu i drgań, w kwestii technicznej analizy due diligence oraz substancji niebezpiecznych. Jesteśmy specjalistami w audytach środowiskowych oraz w dziedzinie zachowania równowagi ekonomicznej i społecznej.

Wspólnie możemy wprowadzić znaczące zmiany na lepsze w Twoim środowisku pracy.  Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się, co możemy dla Ciebie zrobić.

Kontakt

 • SGS Polska Sp. z o.o.

  • Jana Kazimierza 3
   Warszawa, 01-248
   Polska
  • t   +48 22 329 22 22
  • f   +48 22 329 22 20
  • e   Wyślij e-mail
 • Bezpieczeństwo i Higiena

  • Jana Kazimierza 3
   Warszawa, 01-248
   Polska
  • t   +48 22 329 22 93
  • f   +48 22 329 22 20
  • e   Wyślij e-mail

Subskrypcje

Zarejestruj się, aby otrzymywać publikacje i newslettery ze swojego regionu i całego świata.
BĄDŹ NA BIEŻĄCOSUBSKRYBUJ TERAZ

Lista oddziałów

Oddziały i laboratoria SGS na całym świecie oraz ich lokalizacja na mapiePoland map
Wyszukiwanie oddziału

Wiadomości