Share on LinkedInShare on LinkedInShare on FacebookShare on FacebookTweet thisTweet this

Nauki Biologiczne

Kategorie

Pomniejsz menuPowiększ menu

Pomniejsz menuPowiększ menuStrona głównaNauki Biologiczne

Powiązane Linki

Szukasz konkretnej próby?
Zacznij wyszukiwanie tutaj (w języku angielskim).

Enter Keyword
example: Peptide mapping

Omówienie

W dziedzinie nauk biologicznych możemy świadczyć usługi w zakresie badań analitycznych, bioanalitycznych i testów klinicznych oraz zarządzania procesami, dzięki którym produkty farmaceutyczne trafiają do osób, które ich potrzebują przy minimalnych kosztach i maksymalnym poziomie bezpieczeństwa. Blisko współpracujemy z branżami związanymi z farmacją, biofarmacją, biotechnologią, produkcją sprzętu medycznego i ochroną zdrowia, aby móc zapewniać szeroką gamę usług.

Usługi firmy SGS z zakresu nauk biologicznych — zoptymalizuj czas opracowywania produktu, aby lekarstwa i urządzenia medyczne trafiały na rynek szybko i bezpiecznie.

Nie ma dziedziny działalności gospodarczej, która podlegałaby surowszym przepisom niż opracowanie, badanie i dystrybucja ratujących życie lekarstw i urządzeń medycznych. Dlatego oferujemy Ci specjalistyczną wiedzę i zasoby, których potrzebujesz, aby skutecznie funkcjonować na skomplikowanym rynku produktów farmaceutycznych i urządzeń medycznych.

Jako światowy lider w zakresie badania, weryfikacji i certyfikacji, oferujemy Ci zdobywane przez kilkadziesiąt lat doświadczenie w branży nauk biologicznych. Dlatego jesteśmy jednym z najczęściej wybieranych partnerów 20 najważniejszych firm z branży farmacji i biotechnologii oraz jesteśmy doskonale przygotowani, aby pomóc Ci: 

 • wprowadzić na rynek Twoje produkty szybko, bezpiecznie i z większą precyzją; 
 • zachować zgodność z najlepszymi praktykami w branży oraz krajowymi i międzynarodowymi przepisami;
 • uzyskać znaczące wsparcie na każdym etapie opracowywania leku — od rozpoczęcia badań do wprowadzenia na rynek. Kompleksowa oferta naszych rozwiązań obejmuje badania kliniczne, określenie właściwości, badania przy wprowadzaniu na rynek, audyty, certyfikację i weryfikację.
 • Zapewniamy dostęp do największej na świecie sieci niezależnych laboratoriów analitycznych, w których pracują wykwalifikowani i doświadczeni laboranci i naukowcy. Oferujemy również dostęp do dwóch ośrodków badań fazy I oraz ośrodków zarządzania badaniami klinicznymi w Europie i Stanach Zjednoczonych. Ponadto, dzięki przejęciu firmy M-Scan możemy teraz zaoferować Ci kompleksową i specjalistyczną obsługę biofarmaceutyczną.
 • Skorzystaj z naszej specjalistycznej wiedzy na temat regulacji prawnych dotyczących urządzeń medycznych, z usług certyfikacji, szkoleń i badań, które mogą pomóc Ci we wprowadzeniu produktów na rynek, bez względu na skalę Twojej działalności.
 • Korzystaj z badań i certyfikacji produktów w zakresie zdrowia, urody i odnowy biologicznej, co obejmuje nutraceutyki i suplementy diety.
 • Zapewnij swoim pracownikom skuteczne szkolenia. Nasze usługi szkoleniowe obejmują trzy najważniejsze obszary związane z farmacją, urządzeniami medycznymi oraz zdrowiem, urodą i odnową biologiczną.  Nasze kursy możemy dostosować do Twoich indywidualnych potrzeb i mogą być one zorganizowane w Twojej firmie lub we wskazanym przez Ciebie miejscu. Oferujemy również szkolenia online, co umożliwia kursantom udział w kursach w tempie i terminie najlepiej im odpowiadającym.

Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się, w jaki sposób nasze usługi w zakresie nauk biologicznych mogą pomóc Twojej firmie.

Kontakt

 • 20876
  Stany Zjednoczone
 • t   +1 877 677 2667
 • f   +1 877 747 7760
 • e   Wyślij e-mail

Subskrypcje

Zarejestruj się, aby otrzymywać publikacje i newslettery ze swojego regionu i całego świata.
BĄDŹ NA BIEŻĄCOSUBSKRYBUJ TERAZ

Lista oddziałów

Oddziały i laboratoria SGS na całym świecie oraz ich lokalizacja na mapiePoland map
Wyszukiwanie oddziału

Wiadomości