Share on LinkedInShare on LinkedInShare on FacebookShare on FacebookTweet thisTweet this

Logistyka

Kategorie

Pomniejsz menuPowiększ menu

Pomniejsz menuPowiększ menuStrona głównaLogistyka

Powiązane Linki

Omówienie

Pomożemy Ci znaleźć nowatorskie rozwiązania, które sprawią, że Twoja firma będzie rozwijać się i rosnąć dzięki poprawieniu, ułatwieniu i przyspieszeniu zachodzących w niej procesów i zwiększeniu ich opłacalności. Nasi specjaliści zbadają funkcjonowanie zależnych od siebie procesów, które grają zasadniczą rolę w produkcji Twoich wyrobów. Korzystając z różnych narzędzi i technologii możemy pomóc Ci usprawnić działalność i poprawić wydajność dzięki usługom specjalistycznego doradztwa dla branży logistycznej.

Usługi logistyczne: Firma SGS pomoże usprawnić przemieszczanie się Twoich produktów.

Cokolwiek to jest, gdziekolwiek ma być, jakkolwiek ma się tam dostać, firma SGS może pomóc Ci zrealizować Twoje procesy logistyczne w terminie i w ramach budżetu. Oferujemy kompleksowe usługi mające na celu ułatwienie transportu morskiego, kolejowego oraz drogowego, w tym szeroką gamę usług dotyczących importu i eksportu.

Na przykład, jeżeli wysyłasz towar, chcesz, aby dotarł na miejsce w takim samym stanie, w jakim został wysłany. Jeżeli coś się nie udało, co to było? Kradzież? Przypadkowe uszkodzenie? Nasze usługi mogą zapobiegać takim problemom lub pozwalają je diagnozować.

Nasze usługi w zakresie transportu obejmują transport morski i obsługę ładunku statku, czynności kontrolne w zakładzie i terminalu przeładunkowym, kontrolę importu oraz międzynarodową wymianę danych celnych. Jeżeli transportujesz ładunek koleją lub korzystasz z transportu samochodowego, oferujemy usługi, takie jak zapewnienie personelu terminala przeładunkowego lub obsługę wag pomostowych.

Transport kontenerowy jest związany ze specyficznymi wyzwaniami — dlatego opracowaliśmy ofertę specjalnie dostosowaną do tego rodzaju transportu. Oferujemy na przykład inspekcje kontenerów ISO i beczek, kontrolę czystości, usługi informacji o ładunku oraz usługi kontrolowania importu.

W dziedzinie logistyki oferujemy również szeroki zakres usług obejmujących audyt, certyfikację i szkolenia, a wszystko to opracowane z myślą o usprawnieniu funkcjonowania Twojej firmy.

Oferujemy również usługi zarządzania ryzykiem, reagowania w sytuacjach awaryjnych i zarządzania incydentami, badań opakowań i prac transportowych oraz usługi w zakresie jakości, bezpieczeństwa, zdrowia i ochrony środowiska.

Firma SGS jest światowym liderem w zakresie kontroli, weryfikacji, badania i certyfikacji, posiadającym doświadczenie i specjalistyczną wiedzę oraz globalny zasięg. Jeżeli prowadzisz firmę transportową lub regularnie korzystasz z usług logistycznych, skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się, w jaki sposób nasze usługi dotyczące logistyki mogą pomóc Twojej firmie.

Kontakt

 • SGS Polska Sp. z o.o.

  • Jana Kazimierza 3
   Warszawa, 01-248
   Polska
  • t   +48 22 329 22 22
  • f   +48 22 329 22 20
  • e   Wyślij e-mail
 • SGS Polska Sp. z o.o.

  • ul. Derdowskiego 7
   Gdynia, 81-369
   Polska
  • t   +48 58 661 07 12
  • e   Wyślij e-mail

Subskrypcje

Zarejestruj się, aby otrzymywać publikacje i newslettery ze swojego regionu i całego świata.
BĄDŹ NA BIEŻĄCOSUBSKRYBUJ TERAZ

Lista oddziałów

Oddziały i laboratoria SGS na całym świecie oraz ich lokalizacja na mapiePoland map
Wyszukiwanie oddziału

Wiadomości