Share on LinkedInShare on LinkedInShare on FacebookShare on FacebookTweet thisTweet this

Górnictwo

Kategorie

Pomniejsz menuPowiększ menu

Pomniejsz menuPowiększ menuStrona głównaGórnictwo

Powiązane Linki

Omówienie

Nasza specjalistyczna wiedza w dziedzinie górnictwa sprawia, że jesteśmy czołowym podmiotem w branży. Jeżeli potrzebujesz doradztwa technicznego w dziedzinie procesów produkcji stali, strategicznego partnerstwa w handlu węglem i koksem, czy wskazówek w kwestii zmniejszenia ryzyka, maksymalizacji zysków, bądź poprawy wydajności przy wydobyciu lub ekstrakcji metali szlachetnych lub bazowych, jesteśmy gotowi do świadczenia usług na całym świecie.

Usługi firmy SGS w sektorze górnictwa i minerałów: Zapewniają Ci konkurencyjną przewagę.

W świecie globalizacji, postępu technicznego, rosnącego poziomu regulacji prawnych oraz zmienności rynków, wydobycie i górnictwo stają przed coraz bardziej złożonymi wyzwaniami.

Aby pomóc w zmaganiach z tymi wyzwaniami, firma SGS oferuje szeroką gamę usług, które obejmują poszukiwania złóż, projektowanie i budowanie zakładów, produkcję, zastosowania przemysłowe, likwidację i zamykanie obiektów. Jako Twój strategiczny partner zapewniamy badania, technologię, usługi i doradztwo handlowe, aby zapewnić szybszy rozwój i większą skuteczność, poprawić szybkość docierania na rynek i zmniejszyć ryzyko. Nasi specjaliści branżowi mogą pomóc Ci w maksymalny sposób wykorzystać zjawiska panujące na rynku oraz postęp technologiczny, umożliwiając Ci maksymalizację możliwości i pozostawienie konkurencji w tyle.
 
Aby pokonać wyzwania tego dynamicznego sektora, nieustannie poszerzamy ofertę naszej globalnej sieci specjalistów branżowych oraz najnowocześniejszych obiektów i zapewniamy Ci przewagę konkurencyjną na każdym etapie.

Specjalistyczne usługi świadczone przez zaufanego dostawcę

Na etapie wydobycia oferujemy różne usługi, w tym badania geochemiczne, kalkulacje zasobów i techniczne raporty, opinie z zakresu geometalurgii, wstępne badania zakresu przedsięwzięcia oraz opracowanie schematów technologicznych, pilotowanie oraz usługi środowiskowe. Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji i mogą doradzić Ci zastosowanie najbardziej odpowiedniej technologii w przypadku danego projektu i zapewnić dane oraz schematy technologiczne, aby pomóc Ci realizować dany projekt.

W przypadku nowych i działających kopalni firma SGS zapewnia kompleksowe usługi obejmujące laboratoria na miejscu u klienta, uzdatnianie wody, oddanie do użytku oraz operacyjne wsparcie na miejscu, doradztwo dotyczące procesów, eliminowanie ograniczeń dotyczących wydajności instalacji, optymalizację sprzętu i systemy specjalistyczne.

Na etapach studium wykonalności i przedprodukcyjnym nasi eksperci techniczni łączą specjalistyczną wiedzę w zakresie metalurgii z szerokim doświadczeniem w projektowaniu i budowaniu zakładów w celu terminowego przedstawienia opartych na solidnych podstawach i efektywnych ekonomicznie rozwiązań w zakresie rozbudowy i modernizacji małych zakładów oraz projektów dotyczących terenów poprzemysłowych i terenów zielonych.

Nasze usługi w zakresie inspekcji i pobierania próbek stanowią wsparcie zarówno dla kupujących, jak i sprzedających ładunki o dużej wartości.  Przeprowadzamy kontrolę ładunku i zbiornika transportowego, badania sprzętu do monitorowania zapasów oraz analizę komercyjną.

Oprócz oferowania kompleksowych usług w zakresie standardowych analiz i badań, możemy dostarczyć najnowocześniejsze mobilne laboratoria, a nawet zainstalować i obsadzić personelem laboratoria na miejscu u klienta, aby zapewnić Ci dostosowany do Twoich potrzeb obiekt badawczy, w dowolnym miejscu na świecie.

Etyczny partner w sektorze minerałów

Posiadając globalną sieć specjalistów branżowych oraz najnowocześniejsze obiekty, firma SGS świadczy wiarygodne, niezależne usługi na rzecz firm z branży wydobywczej, górniczej, organizacji finansowych i organów administracji publicznej na całym świecie. Współpraca z firmą SGS oznacza korzystanie z usług niezależnego, etycznego partnera, któremu możesz zaufać i który zapewni bezstronne oraz przejrzyste wsparcie, aby pomóc Ci w tej wymagającej branży.

Skontaktuj się z nami jeszcze dziś, aby dowiedzieć się, w jaki sposób nasze usługi mogą być pomocne w Twojej sytuacji.

Akredytacja Jednostki Inspekcyjnej AK 013 Certyfikat oraz Zakres Akredytacji Jednostki InspekcyjnejPobierz Certyfikat oraz Zakres Akredytacji Jednostki Inspekcyjnej AK 013 ...
Akredytacja Laboratorium Badawczego AB 313Certyfikat oraz Zakres Akredytacji Laboratorium Badawczego nr AB 313 Pobierz Certyfikat oraz Zakres Akredytacji Laboratorium Badawczego nr AB 313 ...

Kontakt

 • Branża Minerlas

  • Plac Kaszubski 17
   Gdynia, 81-350
   Polska
  • t   +48 58 661 07 00
  • f   +48 58 661 07 07
  • e   Wyślij e-mail
 • SGS Polska Sp. z o.o.

  • Jana Kazimierza 3
   Warszawa, 01-248
   Polska
  • t   +48 22 329 22 22
  • f   +48 22 329 22 20
  • e   Wyślij e-mail

Subskrypcje

Zarejestruj się, aby otrzymywać publikacje i newslettery ze swojego regionu i całego świata.
BĄDŹ NA BIEŻĄCOSUBSKRYBUJ TERAZ

Lista oddziałów

Oddziały i laboratoria SGS na całym świecie oraz ich lokalizacja na mapiePoland map
Wyszukiwanie oddziału

Wiadomości