Share on LinkedInShare on LinkedInShare on FacebookShare on FacebookTweet thisTweet this

O Firmie SGS

Wszechstronna Wiedza

Firma SGS oferuje na całym świecie niezależne usługi, które mają pozytywny wpływ na życie ludzi. Działalność naszych międzynarodowych ekspertów pomoże Ci działać w sposób bardziej wydajny i zrównoważony dzięki usprawnianiu procesów, poprawie jakości i wydajności, zmniejszaniu ryzyka, weryfikowaniu zgodności i przyspieszaniu wprowadzenia produktu na rynek. Nasza główna działalność usługowa obejmuje wszystkie sektory przemysłu i dotyczy produktów i usług, których codziennymi odbiorcami są klienci na całym świecie.


 • Branże
 • Rolnictwo i Żywność

  Droga produktów żywnościowych od miejsca pochodzenia aż na stoły konsumentów wymaga uwagi, obserwacji oraz rzetelności. Oferujemy usługi obejmujące całość łańcucha dostaw, które umożliwiają zmniejszenie ryzyka, zapewnienie jakości oraz podniesienie wydajności. Pomagamy w zapewnieniu spójności łańcucha produkcji żywności poprzez zarządzanie uprawami, udoskonalanie nasion, przeprowadzanie badań gleby oraz zbiorów, przemieszczanie produktów w globalnym łańcuchu dostaw oraz przeprowadzanie inspekcji handlowej w zakresie eksportu i importu.

 • Przemysł Motoryzacyjny

  Pomagamy każdemu podmiotowi działającemu w branży motoryzacyjnej poprawić wydajność i zmniejszyć poziom ryzyka. Nasze usługi koncentrują się na projektowaniu, konstruowaniu i obsłudze rozwiązań w zakresie kontroli pojazdów silnikowych na całym świecie. Podmioty administracji publicznej, producenci oraz firmy z branży finansowej i ubezpieczeniowej, a także konsumenci polegają na naszych niezależnych, precyzyjnych i bezpiecznych rozwiązaniach mających na celu ograniczenie szkód i zwiększenie bezpieczeństwa w branży motoryzacyjnej.

 • Branża Chemiczna

  Z uwagi na fakt, że coraz częściej stosowane są substancje chemiczne w dobrach konsumpcyjnych nieustannie rośnie, zagrożenie dla zdrowia, w szczególności w odniesieniu do produktów dla dzieci, znajdują się cały czas w centrum zainteresowania. Pomagamy ograniczyć Twoje obawy oferując różnego rodzaju usługi laboratoryjne w zakresie badania bezpieczeństwa Twoich produktów. Pomagamy Ci także kontrolować wykorzystanie substancji chemicznych zgodnie z poziomami tolerancji obowiązującymi w Twojej branży.

 • Branża Budowlana

  Za każdym obiektem budowlanym kryje się pomysł, projekt przedsięwzięcia oraz projekt budowlany. Kiedy rodzi się pomysł, możemy pomóc w przekształceniu planów w rzeczywistość poprzez zapewnienie skutecznej realizacji procesów, bezpieczeństwa na placu budowy i wykorzystania niezawodnych materiałów.

 • Dobra Konsumpcyjne i Handel Detaliczny

  Od wyrobów tekstylnych, po akcesoria, meble, żywność i produkty elektroniczne, nasze kompleksowe usługi zapewniają podnoszenie jakości, zgodność z wymogami oraz bezpieczeństwo produktów konsumpcyjnych w globalnych łańcuchach dostaw. Zapewniamy, że żaden ważny szczegół nie zostanie pominięty na drodze Twojego produktu od koncepcji do wprowadzenia na rynek.

 • Energetyka

  Świadczone przez nas usługi w zakresie energetyki koncentrują się na dwóch kluczowych kwestiach: zaspokojeniu popytu na energię odnawialną i technologie, które umożliwiają przetwarzanie energii pochodzącej ze źródeł takich jak wiatr, słońce i pływy morskie oraz na modernizacji konwencjonalnych elektrowni i nowych konstrukcji, aby spełniały one surowe przepisy. Nasza specjalistyczna wiedza dotycząca tego sektora może być dla Ciebie źródłem informacji na temat każdego aspektu w tej dziedzinie i może zapewnić, że wszystkie wymogi zostaną spełnione, bezpieczeństwo będzie uwzględnione na każdym etapie, a wpływ na środowisko ograniczony.

 • Finanse

  Oferujemy niezależne doradztwo w odniesieniu do różnych kwestii związanych z finansowaniem przedsięwzięć, aby zapewniać firmom niezbędne informacje dotyczące kredytowania, zarządzania ryzykiem, handlu, audytów, certyfikacji i weryfikacji oraz szkoleń w dziedzinie finansów. W ten sposób pomagamy w podejmowaniu decyzji o finansowaniu przy zachowaniu koncentracji na równowadze, ocenie ryzyka społecznego i środowiskowego oraz zarządzaniu.

 • Produkcja Przemysłowa

  Nasz zespół specjalistów z całego świata stosując kreatywne rozwiązania techniczne, czuwa nad spójnością, bezpieczeństwem i niezawodnością zarównoTwoich działań jak i sprzętu. Doradzamy w zakresie realizacji strategii wzrostu i najlepszych praktyk rynkowych w odniesieniu do produkcji przemysłowej i handlu. Przeprowadzamy badania i oceny zgodności tak, aby zapewnić, że procesy i projekty spełniają wszystkie wymogi w zakresie wydajności i aby zminimalizować wpływ przemysłu na środowisko.

 • Nauki Biologiczne

  W dziedzinie nauk biologicznych możemy świadczyć usługi w zakresie badań analitycznych, bioanalitycznych i testów klinicznych oraz zarządzania procesami, dzięki którym produkty farmaceutyczne trafiają do osób, które ich potrzebują przy minimalnych kosztach i maksymalnym poziomie bezpieczeństwa. Blisko współpracujemy z branżami związanymi z farmacją, biofarmacją, biotechnologią, produkcją sprzętu medycznego i ochroną zdrowia, aby móc zapewniać szeroką gamę usług.

 • Logistyka

  Pomożemy Ci znaleźć nowatorskie rozwiązania, które sprawią, że Twoja firma będzie rozwijać się i rosnąć dzięki poprawieniu, ułatwieniu i przyspieszeniu zachodzących w niej procesów i zwiększeniu ich opłacalności. Nasi specjaliści zbadają funkcjonowanie zależnych od siebie procesów, które grają zasadniczą rolę w produkcji Twoich wyrobów. Korzystając z różnych narzędzi i technologii możemy pomóc Ci usprawnić działalność i poprawić wydajność dzięki usługom specjalistycznego doradztwa dla branży logistycznej.

 • Górnictwo

  Nasza specjalistyczna wiedza w dziedzinie górnictwa sprawia, że jesteśmy czołowym podmiotem w branży. Jeżeli potrzebujesz doradztwa technicznego w dziedzinie procesów produkcji stali, strategicznego partnerstwa w handlu węglem i koksem, czy wskazówek w kwestii zmniejszenia ryzyka, maksymalizacji zysków, bądź poprawy wydajności przy wydobyciu lub ekstrakcji metali szlachetnych lub bazowych, jesteśmy gotowi do świadczenia usług na całym świecie.

 • Ropa Naftowa i Gaz

  Nasza zaawansowana technologia, oparte na wiedzy podejście i oddanie na rzecz jakości i bezpieczeństwa pozwalają nam zapewnić nowatorskie rozwiązania w każdym aspekcie branży naftowej i gazowej. Nasze usługi w zakresie wydobycia i przetwórstwa produktów naftowych stanowią element wzbogacający łańcuch wartości i wpływają na wszystkie elementy, od transportu paliw i produktów energetycznych, po tworzywa sztuczne, nawozy i produkty farmaceutyczne. Nasza międzynarodowa sieć oddziałów i laboratoriów oferuje niezależne usługi skoncentrowane na spełnianiu potrzeb klientów i zapewnianiu przewagi konkurencyjnej.

 • Sektor Publiczny

  Nasz dorobek w zakresie innowacyjnych usług na rzecz organów administracji publicznej, międzynarodowych instytucji i organizacji współpracy partnerskiej w sektorach publicznym i prywatnym obejmuje różne rozwiązania dotyczące weryfikacji i technologii. Oceniamy zgodność z wymanymi przepisami, podnosimy przychody budżetu państwa, usprawniamy wymianę handlową, poprawiamy wydajność i wspieramy sprawne zarządzanie przy zachowaniu zrównoważonego rozwoju.

 • Tematy
 • Środowisko

  Aby pomóc w poprawie Twojej reputacji w zakresie ochrony środowiska, w zarządzaniu ryzykiem i zwiększeniu wydajności, nasz zespół specjalistów oferuje wsparcie w każdym aspekcie związanym z ochroną środowiska, od spełniania wymaganych przepisów środowiskowych, po ocenę oddziaływania na środowisko. Zapewniamy Ci najnowocześniejsze analizy laboratoryjne, wykwalifikowanych doradców oraz kompleksowe, specjalistyczne usługi w zakresie ochrony środowiska i zmian klimatycznych.

 • Zdrowie i Bezpieczeństwo

  Dbamy o to, aby Twoje środowisko pracy było możliwie bezpieczne poprzez wykonywanie ocen ryzyka oraz stosowanie środków zapobiegawczych. Opierając się na międzynarodowych normach, zapewniamy organizacjom stosowanie skutecznych systemów w zakresie zdrowia i bezpieczeństwa w celu ochrony pracowników, budowy zaufania klientów i poprawy reputacji firmy.

 • Zarządzanie Ryzykiem

  Solidne procedury zarządzania ryzykiem mają zasadnicze znaczenie dla oceny i obniżenia ryzyka związanego z Twoją branżą. Dysponujemy zespołami specjalistów z dziedziny zarządzania ryzykiem i laboratoriami na całym świecie oraz świadczymy usługi dla wielu różnych branż. Dokonujemy identyfikacji i pomiaru konkretnego rodzaju ryzyka, a następnie podejmujemy decyzje, jak zarządzać takim ryzykiem i ograniczać je w przyszłości.

 • Zrównoważony Rozwój

  Pomagamy organizacjom wykazać, że one i ich partnerzy stosują skuteczne i kontrolowane procesy oraz systemy zgodne z wymaganiami interesariuszy w odniesieniu do jakości, zdrowia, bezpieczeństwa i ochrony środowiska, korporacyjnej odpowiedzialności społecznej i innych kwestii dotyczących zrównoważonego rozwoju.

 • Handel

  Zarządzanie ryzykiem w obszarach handlu i finansowania handlu jest złożonym procesem, który wymaga praktycznego i obiektywnego planowania. Nasz globalny zespół specjalistów analizuje wszystkie aspekty aktywności handlowej, aby ocenić powiązane z nimi rodzaje ryzyka i zapewnia bezstronne, obiektywne doradztwo oraz wsparcie, aby pomóc Ci w ograniczaniu zagrożeń i minimalizowaniu zobowiązań oraz w osiągnięciu sukcesów w transakcjach handlowych.

 • Usługi szkoleniowe

  Oferowane przez nas rozwiązania w zakresie szkoleń oraz rozwoju są opracowane w taki sposób, aby pomagać zarówno organizacjom jak i jednostkom w rozwijaniu swoich kompetencji i kwalifikacji — podstawowych czynników wpływających na zrównoważony rozwój i konkurencyjność.
Kontakt

SGS Polska Sp. z o.o.

 • Jana Kazimierza 3
  Warszawa, 01-248
  Polska
 • t   +48 22 329 22 22
 • f   +48 22 329 22 20
 • e   Wyślij e-mail

Subskrypcje

Zarejestruj się, aby otrzymywać publikacje i newslettery ze swojego regionu i całego świata.
BĄDŹ NA BIEŻĄCOSUBSKRYBUJ TERAZ

Lista oddziałów

Oddziały i laboratoria SGS na całym świecie oraz ich lokalizacja na mapiePoland map
Wyszukiwanie oddziału

Wiadomości