Share on LinkedInShare on LinkedInShare on FacebookShare on FacebookTweet thisTweet this

Praca

Praca w firmie SGS

100% SGS

Rozwijaj swoją karierę w firmie SGS

Dzięki temu, że wkładamy 100% pasji, dumy i innowacji we wszystko, co robimy, firma SGS cieszy się zaufaniem na całym świecie i zajmuje pozycję lidera na rynku. Prowadzimy działalność niemal we wszystkich zakątkach świata i w wielu branżach.

Nasi pracownicy pełnią swoje obowiązki z pasją i zaangażowaniem. Zachęcamy pracowników do przedstawiania nowych pomysłów i zgłaszania uwag odnośnie dotychczasowych sposobów postępowania. Zobowiązujemy się pomóc każdemu pracownikowi w realizacji drzemiącego w nim potencjału.

Ze względu na globalną obecność naszej firmy, każdy pracownik może rozwijać karierę w międzynarodowych strukturach. Nasi pracownicy mają możliwość pracy za granicą i w różnych obszarach biznesowych, dostęp do globalnej bazy klientów oraz możliwość poznania różnych kultur i sposobów myślenia.

Na tej stronie możesz zapoznać się z naszą działalnością, procesami rekrutacji i rozwoju zawodowego oraz bezpośrednimi opiniami naszych pracowników z całego świata. Czekamy na wiadomość od Ciebie.
Kontakt

SGS Polska Sp. z o.o.

  • Jana Kazimierza 3
    Warszawa, 01-248
    Polska
  • t   +48 22 329 22 22
  • f   +48 22 329 22 20
  • e   Wyślij e-mail

Subskrypcje

Zarejestruj się, aby otrzymywać publikacje i newslettery ze swojego regionu i całego świata.
BĄDŹ NA BIEŻĄCOSUBSKRYBUJ TERAZ

Lista oddziałów

Oddziały i laboratoria SGS na całym świecie oraz ich lokalizacja na mapiePoland map
Wyszukiwanie oddziału

Wiadomości