Share on LinkedInShare on LinkedInShare on FacebookShare on FacebookTweet thisTweet this

Praca

Poznaj naszą kulturę

Jesteśmy firmą globalną, w związku z czym sukces naszej działalności i jej stabilność, w długim okresie czasu, zależy w ogromnym stopniu od zdolności zrozumienia, akceptacji oraz umiejętności działania w wielokulturowym świecie.

Skupiamy się na znalezieniu właściwej osoby na właściwe miejsce. Ponadto przyglądamy się indywidualnym potrzebom, pomagając tworzyć warunki sprzyjające innowacyjności i maksymalnemu wykorzystaniu potencjału każdego pracownika. W tym celu zachęcamy naszych pracowników, aby na różnych etapach swojej kariery pełnili różne funkcje w różnych obszarach geograficznych i kulturowych.

Poza rozwojem osobistym zachęcamy również wszystkich pracowników do angażowania się w działalność firmy oraz do przyjęcia jej celów, misji i wartości, co przekłada się na aktywny wkład w rozwój i sukces firmy.

Staramy się łączyć osoby o różnym pochodzeniu, reprezentujące różne kultury i style myślenia, aby w ten sposób zapewnić sobie cenne talenty, różne punkty widzenia oraz doświadczenia życiowe i zawodowe.

 
Kontakt

SGS Polska Sp. z o.o.

  • Jana Kazimierza 3
    Warszawa, 01-248
    Polska
  • t   +48 22 329 22 22
  • f   +48 22 329 22 20
  • e   Wyślij e-mail

Subskrypcje

Zarejestruj się, aby otrzymywać publikacje i newslettery ze swojego regionu i całego świata.
BĄDŹ NA BIEŻĄCOSUBSKRYBUJ TERAZ

Lista oddziałów

Oddziały i laboratoria SGS na całym świecie oraz ich lokalizacja na mapiePoland map
Wyszukiwanie oddziału

Wiadomości