Share on LinkedInShare on LinkedInShare on FacebookShare on FacebookTweet thisTweet this

Wybrane Rozwiązania

Powiązane Linki

Akademia SGS

Jak zapewnić spójne, skuteczne oraz wysokiej jakości szkolenia, które umożliwią wszystkim pracownikom, bez względu na lokalizację, zdobywanie aktualnych umiejętności potrzebnych w Waszej firmie?

Jakość wybranego przez Ciebie szkolenia jest najważniejsza. Umożliwia podążanie za najnowszymi praktykami w branży oraz zmieniającymi się normami technicznymi jak również zachowanie zgodności z aktualnymi wymogami i przepisami prawa. Zapewnia wiedzę i umiejętności, które mają pozytywny wpływ na pracowników oraz na całą firmę.

Jednak zachowanie takiego samego poziomu kształcenia w całej firmie może stanowić złożony problem, szczególnie jeśli szkolenia organizowane są przez różne podmioty. Z tego względu konieczne jest zapewnienie wszystkim pracownikom na poziomie lokalnym i globalnym spójnych, skutecznych oraz wysokiej jakości szkoleń.

Akademia SGS pozytywnie wpływa na ludzi i firmy: zlokalizowane na całym świecie centra szkoleniowe spełniają lokalne i globalne potrzeby klientów

Jako światowy lider w dziedzinie szkoleń, oferujemy najwyższej jakości szkolenia w ramach rozwoju zawodowego oraz dostosowane do potrzeb klienta rozwiązania szkoleniowe. Duże doświadczenie i wiedza oraz globalny zasięg naszej firmy sprawiają, że możemy zapewnić klientom spójność szkoleń i rozwoju zawodowego na każdym szczeblu organizacyjnym, w dowolnym miejscu na świecie.

Możemy pochwalić się doświadczeniem i sukcesami w organizacji kursów otwartych, zamkniętych oraz kursów on-line, dzięki czemu cieszymy się zaufaniem największych firm i instytucji państwowych na całym świecie. Ty też możesz nam zaufać.

Nasze kursy obejmują szeroki zakres tematyczny - od bezpieczeństwa, poprzez jakość, zgodność z przepisami, zrównoważony rozwój i ochronę marki po zarządzenie ryzykiem. Klientom ze wszystkich branż i dziedzin oferujemy następujący zakres usług:

 • Nadążanie za najnowszymi, najlepszymi praktykami branżowymi, normami technicznymi oraz aktualnymi wymogami i przepisami prawa.
 • Zdobywanie wiedzy i umiejętności niezbędnych do dalszego rozwoju.
 • Dowiedz się jak zarządzać i doskonalić wpływ na środowisko.
 • Identyfikacja, zarządzanie i minimalizowanie ryzyka poprzez spełnienie prawnych zobowiązań dotyczących bezpieczeństwa oraz zachowania należytej staranności.
 • Rozwój i zatrzymanie w firmie uzdolnionych pracowników dzięki udoskonalonym programom zarządzania i przywództwa.
 • Jak poprawić jakość i skuteczność systemów i standardów dotyczących zarządzania?
 • Poprawa wydajności, integralności i efektywności w całym łańcuchu dostaw.
 • Tworzenie bardziej odpowiedzialnej i zrównoważonej przyszłości.
 • Nauka dostosowana do potrzeby, stylów uczenia się i celów klienta, z możliwością wykorzystania szeregu elastycznych rozwiązań, w tym kursów otwartych, szkoleń dedykowanych oraz szkoleń e-learningowych i wirtualnych.

Szkolenie dostosowane do precyzyjnie określonych wymagań klienta.

W przypadku szkoleń organizowanych na indywidualne zamówienie, możemy pomóc klientowi w zdefiniowaniu potrzeb szkoleniowych i zapewnić rozwiązania szkoleniowe spełniające precyzyjnie określone wymagania klienta. Szkolenia prowadzone są przez wykwalifikowanych trenerów, którzy dysponują dużym doświadczeniem praktycznym, co pozwala im wyjść poza zagadnienia teoretyczne i przedstawić cenne, rzeczywiste przykłady.

Skontaktuj się z nami już dziś, aby porozmawiać o tym, w jaki sposób Akademia SGS może pomóc Twojej firmie.

SGS AcademyAccredited TrainingSGS Academy Portfolio of Accredited TrainingBest-in-class professional development to recognised qualifications, competence & skills. ...
SGS AcademyBrochureSGS Academy BrochureGlobal Learning and Development Solutions ...
Training With TPECSExaminationTraining With TPECS ExaminationsISO 9001, 14001 & OHSAS 18001 Training Courses ...

Kontakt

SGS Polska Sp. z o.o.

 • Jana Kazimierza 3
  Warszawa, 01-248
  Polska
 • t   +48 22 329 22 22
 • f   +48 22 329 22 20
 • e   Wyślij e-mail

Subskrypcje

Zarejestruj się, aby otrzymywać publikacje i newslettery ze swojego regionu i całego świata.
BĄDŹ NA BIEŻĄCOSUBSKRYBUJ TERAZ

Lista oddziałów

Oddziały i laboratoria SGS na całym świecie oraz ich lokalizacja na mapiePoland map
Wyszukiwanie oddziału

Wiadomości