Share on LinkedInShare on LinkedInShare on FacebookShare on FacebookTweet thisTweet this

Handel

Kategorie

Pomniejsz menuPowiększ menu

Pomniejsz menuPowiększ menuStrona głównaHandel

Omówienie

Zarządzanie ryzykiem w obszarach handlu i finansowania handlu jest złożonym procesem, który wymaga praktycznego i obiektywnego planowania. Nasz globalny zespół specjalistów analizuje wszystkie aspekty aktywności handlowej, aby ocenić powiązane z nimi rodzaje ryzyka i zapewnia bezstronne, obiektywne doradztwo oraz wsparcie, aby pomóc Ci w ograniczaniu zagrożeń i minimalizowaniu zobowiązań oraz w osiągnięciu sukcesów w transakcjach handlowych.

Usługi firmy SGS w zakresie handlu: ponieważ handel buduje się na zaufaniu.

Firma SGS świadczy usługi na rzecz podmiotów handlowych od początku swojego istnienia. Aby obie strony transakcji handlowej były zadowolone z zawartego porozumienia, kluczowym czynnikiem jest zaufanie. Zaufanie, że produkt jest tym, czym powinien być (bez względu na to, czy chodzi o towary, dobra przemysłowe lub konsumpcyjne, czy też o papiery wartościowe, obligacje, kredyty itp.).

Firma SGS jest bezstronnym i niezależnym dostawcą informacji, które pomagają w budowaniu zaufania pomiędzy partnerami transakcji handlowych. Nadajemy certyfikaty produktom które są zgodne z przepisami, regulacjami, zasadami, normami, wymogami importowymi/eksportowymi, regulacjami dotyczącymi bezpieczeństwa, składu chemicznego, trwałości, wpływu na środowisko itp.

Kontrolujemy, badamy i weryfikujemy, czy towary zakupione w jednym miejscu globu trafiają w miejsce przeznaczenia znajdujące się w zupełnie innym miejscu w określonej ilości i przy zachowaniu określonej jakości. Zapewniamy niezależną kontrolę i ochronę, która pozwala bankom i instytucjom finansowym udzielać pożyczek i gwarancji stronom transakcji handlowych, poprzez niezależne ocenianie i zapewnianie, że dobra, których dotyczy wymiana są w rzeczywistości tym, czego strony transakcji od nich oczekują w określonej ilości.

Pomagamy również krajom, które zmagają się ze swoją administracją publiczną, przy kontrolowaniu importu i eksportu, przeprowadzaniu inspekcji w miejscu wysyłki lub w miejscu docelowym oraz świadczymy usługi wyceny, które umożliwiają krajom zachować płynną wymianę handlową poprzez swoje granice oraz dostarczamy wiarygodne, niezależne informacje do celów opodatkowania importu lub eksportu. Dzięki tej działalności pomagamy w zapewnieniu, że globalna wymiana handlowa zachodzi nieprzerwanie w sposób maksymalnie wydajny i sprawiedliwy.

Firma SGS jest światowym liderem w zakresie szkoleń, badań, kontroli, weryfikacji i certyfikacji, posiadającym doświadczenie i specjalistyczną wiedzę. Bez względu na to, jaką dziedziną handlu się zajmujesz, skontaktuj się z nami jeszcze dziś, aby dowiedzieć się, w jaki sposób nasze kompleksowe usługi mogą być pomocne w Twojej sytuacji.

Kontakt

 • SGS Polska Sp. z o.o.

  • Jana Kazimierza 3
   Warszawa, 01-248
   Polska
  • t   +48 22 329 22 22
  • f   +48 22 329 22 20
  • e   Wyślij e-mail
 • SGS Polska Sp. z o.o.

  • ul. Derdowskiego 7
   Gdynia, 81-369
   Polska
  • t   +48 58 661 07 12
  • e   Wyślij e-mail

Subskrypcje

Zarejestruj się, aby otrzymywać publikacje i newslettery ze swojego regionu i całego świata.
BĄDŹ NA BIEŻĄCOSUBSKRYBUJ TERAZ

Lista oddziałów

Oddziały i laboratoria SGS na całym świecie oraz ich lokalizacja na mapiePoland map
Wyszukiwanie oddziału

Wiadomości