Share on LinkedInShare on LinkedInShare on FacebookShare on FacebookTweet thisTweet this

Usługi szkoleniowe

Kategorie

Pomniejsz menuPowiększ menu

Pomniejsz menuPowiększ menuStrona głównaUsługi szkoleniowe

Powiązane Linki

Omówienie

Oferowane przez nas rozwiązania w zakresie szkoleń oraz rozwoju są opracowane w taki sposób, aby pomagać zarówno organizacjom jak i jednostkom w rozwijaniu swoich kompetencji i kwalifikacji — podstawowych czynników wpływających na zrównoważony rozwój i konkurencyjność.

Jesteśmy światowym liderem w zakresie przeprowadzania szkoleń w różnych gałęziach przemysłu. Dysponujemy ośrodkami szkoleniowymi na całym świecie. Zapewniamy najlepsze rozwiązania szkoleniowe i rozwojowe, dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb.

W czasach szybko zmieniających się regulacji prawnych, szybkiego postępu technologicznego i dynamicznych rynków, ważne jest, aby Twoi pracownicy byli na bieżąco informowani o zmianach w technologii, standardach i prawodawstwie. Pracownicy, posiadający dostęp do odpowiednich szkoleń oraz otrzymujący wsparcie w rozwoju zawodowym są zazwyczaj bardziej zmotywowani, dumni ze swojego stanowiska i obowiązków oraz posiadają wyższe kwalifikacje i wiedzę, co przekłada się na wydajność w codziennej pracy.

Posiadamy referencje zarówno instytucji państwowych jak i największych światowych organizacji w zakresie prowadzenia różnego rodzaju szkoleń. Naszą kadrę szkoleniową stanowią doświadczeni praktycy oraz profesjonaliści, co pozwala nam oferować szkolenia obejmujące zagadnienia teoretyczne oraz praktyczne. Daje nam to możliwość realizowania wysokiej jakości szkoleń, skierowanych do pracowników każdego szczebla organizacyjnego, w dowolnym miejscu na świecie.

Wieloletnie doświadczenie w zakresie metod łączenia nowych informacji oraz technik szybkiego uczenia się, pomaga realizować cele szkoleniowe zarówno indywidualnym uczestnikom jak i grupie.

Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się, w jaki sposób nasze szkolenia mogą pomóc Twojej firmie.

Formularz Zgłoszeniowy Formularz ZgłoszeniowyWyślij już teraz zgłoszenie na nasze szkolenie. ...
SGS Academy HarmonogramSzkolenia 2017/2018Akademia SGS Harmonogram Szkolen 2017/2018Harmonogram szkoleń otwartych w 2017/2018 r. ...
WARUNKI UDZIAŁUW SZKOLENIUZapoznaj się z Warunkami Udziały w Szkoleniach SGSPobierz ...

Kontakt

 • Akademia SGS

  • Plac Kaszubski 17
   Gdynia, 81-350
   Polska
  • t   +48 58 661 07 10
  • f   +48 58 661 07 10
  • e   Wyślij e-mail
 • Certification & Business Enhancement / Sprzedaż

  • Jana Kazimierza 3
   Warszawa, 01-248
   Polska
  • t   +48 22 329 22 93
  • f   +48 22 329 22 20
  • e   Wyślij e-mail

Subskrypcje

Zarejestruj się, aby otrzymywać publikacje i newslettery ze swojego regionu i całego świata.
BĄDŹ NA BIEŻĄCOSUBSKRYBUJ TERAZ

Lista oddziałów

Oddziały i laboratoria SGS na całym świecie oraz ich lokalizacja na mapiePoland map
Wyszukiwanie oddziału

Wiadomości