Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

Firma SGS zdobyła światowe uznanie dla swoich precyzyjnych, niezależnych usług analitycznych. Posiadamy niezrównaną wiedzę specjalistyczną i sprzęt do prowadzenia badań analitycznych, dzięki którym Twoja firma w pełni wykorzysta potencjał rozwojowy.

Chemicy i specjaliści ds. analityki firmy SGS pracują w najnowocześniejszych laboratoriach na całym świecie. Dzięki zastosowaniu kontroli jakości oraz zapewnieniu zgodności z normami międzynarodowymi wyniki naszych analiz są wiarygodne i uznawane przez firmy, banki i finansistów na całym świecie. Usługi analityczne firmy SGS obejmują:

  • analizę chemiczną i oznaczenia
  • badania fizyczne
  • analizę geochemiczną
  • analizy komercyjne
  • programy badania biegłości

Firma SGS stosuje spersonalizowane podejście do analiz. Wspólnie z klientem opracowujemy strategię analityczną, która jest skuteczna, terminowa i dopasowana do wymaganego poziomu dokładności. 

Dzięki szerokiemu zakresowi kluczowych kompetencji, wykwalifikowanemu personelowi oraz zaspokajaniu indywidualnych potrzeb klientów firma SGS jest liderem na rynku usług analitycznych. Możesz nam zaufać, że dostarczymy Ci danych umożliwiających podejmowanie świadomych decyzji w biznesie.