Skip to Menu Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

Zapewnienie ścisłej kontroli jakości zamawianych materiałów i usług na etapie budowy Twojego projektu jest niezwykle istotne. Równie ważne jest zapewnienie, że uwarunkowania środowiskowe na etapie budowy nie będą stanowiły ryzyka po rozpoczęciu eksploatacji.

Nasi specjaliści w dziedzinie usług przekazywania do eksploatacji i zarządzania mogą pomóc Ci zachować kontrolę nad Twoim sprzętem oraz zapewnić, że wszelkie zagrożenia geotechniczne są skutecznie zarządzane. Nasze usługi analityczne i laboratoryjne umożliwią Ci zagwarantowanie, że stan skażenia wody i ziemi jest utrzymywany na minimalnym poziomie, natomiast nasze badania obszarów skażonych umożliwiają zapewnienie, że Twoja budowa nie jest realizowana na terenie nieodpowiednim dla jego zamierzonego wykorzystania.

Nasza niezrównana sieć ekspertów pracuje w zespole, aby dostarczać Ci najbardziej kompleksowe rozwiązania wymagane w projekcie, rozwijając nieocenione umiejętności mające na celu wspieranie Twojego projektu od początku jego eksploatacji.

Firma SGS jest Twoim partnerem w dziedzinie zarządzania i kontroli jakości w zakresie budowy zakładów, twardych aktywów oraz infrastruktury w każdym miejscu na świecie. Dowiedz się, jak możemy Ci pomóc.