Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

Usługi w zakresie towarów oferowane przez firmę SGS - kompleksowy zakres usług gwarantujących ilość i jakość towarów.

Jesteśmy wiodącą na świecie firmą zajmującą się badaniami, kontrolą, weryfikacją i certyfikacją, mogącą zaoferować pełny wybór usług gwarantujących jakość i ilość towarów Twojej firmy.

Oferujemy bezkonkurencyjne doświadczenie i wiedzę specjalistyczną, najnowsze technologie, najnowocześniejsze laboratoria, doświadczony personel i unikalną sieć o zasięgu ogólnoświatowym. Dzięki temu możemy zaoferować naszym klientom spersonalizowane i innowacyjne rozwiązania, m.in. pobieranie próbek, analizy, kontrole, certyfikacje i weryfikacje w odniesieniu do towarów w każdym miejscu na świecie.

Będąc członkiem stowarzyszenia GAFTA (Grain and Feed Trade Association) z uprawnieniami analityka i kontrolera, oferujemy usługi badań, weryfikacji, analiz i doradztwa w zakresie wszelkich towarów, których obrót handlowy odbywa się zgodnie z warunkami kontraktowymi GAFTA. Jesteśmy także członkiem stowarzyszenia FOSFA (Federation of Oils, Seeds and Fat Associations) uprawnionym do świadczenia usług analiz i nadzoru w zakresie obrotu handlowego roślinami oleistymi, olejami i tłuszczami.

Skontaktuj się z naszym zespołem ds. towarów już dziś, aby określić swoje wymagania.