Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

Usługi analityczne firmy SGS — kompleksowa oferta usług analitycznych wykonywanych przez nasze najnowocześniejsze laboratoria.

Jesteśmy wiodącą światową firmą zajmującą się testowaniem, kontrolą, weryfikacją i certyfikacją i zapewniamy pełny wybór usług analitycznych dla różnych branż.

Oferujemy bezkonkurencyjne doświadczenie i wiedzę specjalistyczną, najnowsze technologie, najnowocześniejsze laboratoria, doświadczony personel i unikalną sieć ogólnoświatową. Dzięki temu możemy zaoferować naszym klientom spersonalizowane i innowacyjne analizy, które pomogą im w zapewnieniu jakości i zgodności z przepisami w każdym miejscu na świecie.

Skontaktuj się z naszym zespołem ds. usług analitycznych już dziś, aby określić swoje wymagania.

Będąc członkiem stowarzyszenia GAFTA (Grain and Feed Trade Association) z uprawnieniami analityka i kontrolera, oferujemy usługi badań, weryfikacji, analiz i doradztwa w zakresie wszelkich towarów, których obrót handlowy odbywa się zgodnie z warunkami kontraktowymi GAFTA. Jesteśmy także członkiem stowarzyszenia FOSFA (Federation of Oils, Seeds and Fat Associations) uprawnionym do świadczenia usług analiz i nadzoru w zakresie obrotu handlowego roślinami oleistymi, olejami i tłuszczami.