Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

Aminokwasy (np. L-lizyna HCl, L-treonina, L-tryptofan) odgrywają coraz ważniejszą rolę w tworzeniu pasz dla zwierząt.

Aby zapewnić zgodność z wymaganiami odpowiednich przepisów dotyczącymi poziomu aminokwasów w paszy firma SGS może przeprowadzić w Twoim imieniu testy na aminokwasy.

Nasze analizy aminokwasów wykorzystują metodę chromatografii cieczowej połączonej z tandemową spektrometrią mas (LCMSMS), która jest bardzo czułą i ścisłą techniką zapewniającą niezwykle dokładne wyniki. LC MSMS oszczędza także czas, ponieważ nie zawsze musimy wykonywać poszczególne analizy na drodze chromatografii. Dodatkowo, możemy porównać zawartość aminokwasów w różnych produktach lub na różnych etapach przetwarzania i dostarczyć informacje na temat wartości odżywczych, które możesz przekazać swoim klientom i dostosować do wymagań dla etykiet.

W celu zachowania dobrej opinii w zakresie niezależności, rzetelności i innowacyjności nasze testy na aminokwasy i laboratoria analityczne działają zgodnie z rygorystycznymi wytycznymi i posiadają akredytację do normy ISO 17025 oraz 9001:2008. Ponieważ dostosowujemy się do najwyższych standardów branżowych i tych wyznaczonych przez globalne organizacje normalizacyjne, Twoje produkty paszowe z pewnością spełnią wymagania przepisów dotyczące poziomu aminokwasów.

Skontaktuj się z SGS i dowiedz się w jaki sposób nasze usługi w zakresie testów na aminokwasy i analiz mogą Ci pomóc.