Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

Wykonywane przez SGS badania przy użyciu linii HVI (High Volume Instrument) określają dokładne wartości parametrów jakościowych surowej bawełny na potrzeby przedsiębiorstw zajmujących się uprawą, zbieraniem, sprzedażą i przędzeniem bawełny.

W naszych wyspecjalizowanych laboratoriach weryfikujemy jakość bawełny pod względem długości włókien, wytrzymałości, mikronażu (miary delikatności), odcienia koloru, zawartości włókien krótkich, rozkładu zanieczyszczeń i innych czynników. Dokonywana na podstawie tych pomiarów klasyfikacja bawełny oraz uzyskiwane dane stanowią niezależne świadectwo potrzebne w działalności naszych klientów.

Zalety badań HVI wykonywanych przez SGS

Oferujemy odpowiednio skalibrowane laboratoria badawcze i niezależne procedury obsługi próbek. Pozwala to budować zaufanie wśród odbiorców i zapewnia wysoką jakość produktów końcowych.

Zapewniamy także natychmiastową dostępność danych w formacie cyfrowym w raportach zbiorczych uporządkowanych w logiczny, przejrzysty sposób. Struktura tych raportów umożliwia ich łatwą integrację z aplikacjami używanymi przez klientów. Ułatwia to naszym klientom i ich partnerom handlowym wydawanie rzetelnych opinii handlowych i technicznych na podstawie otrzymanych wyników.

Skontaktuj się z SGS jeszcze dzisiaj, aby dowiedzieć się, jak poprzez nasze usługi badań HVI uzyskać niezależnie zweryfikowane dane potrzebne do działań podejmowanych na rynku bawełny.