Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

Świadczone przez SGS usługi znakowania zawartością składników odżywczych pozwalają spełniać odpowiednie wymagania prawne i przyjęte w branży standardy jakości.

Na opakowaniach produktów spożywczych muszą zostać naniesione zawartości składników odżywczych, w tym zmierzona zawartość kalorii, tłuszczu, witamin, białka i węglowodanów. Ponadto znakowanie musi być spójne w całym zakresie produktów.

W naszych usługach znakowania zawartości składników odżywczych łączymy dokładność naszego reżimu badawczego z efektywnością naszych procesów katalogowania, zapewniając jednocześnie zarówno precyzję, jak i niezawodność. Oznacza to całkowitą pewność podczas promowania jakości karmy dla zwierząt domowych, paszy dla zwierząt hodowlanych oraz zbóż i innych produktów spożywczych.

Najlepsi technicy, zaawansowane technologie

Nasi naukowcy, wykorzystując lata doświadczeń i rozległe szkolenia z chemii, mikrobiologii i agronomii, stosują najnowsze metody badań do produktów żywnościowych naszych klientów. Ponadto nasze zaawansowane technologicznie laboratoria działają ściśle według wytycznych norm ISO 17025 i ISO 9001:2008 oraz mają akredytacje w zakresie tych norm.

Możesz zapewnić spełnienie odpowiednich standardów jakości pakowanej karmy zwierzęcej i innych produktów żywnościowych, korzystając z naszych usług znakowania zawartości składników odżywczych. Skontaktuj się z firmą SGS, aby dowiedzieć się więcej.