Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

Badania ziaren i nasion oleistych oferowane przez SGS — zapewnij dobrą jakość swoich ziaren i nasion oleistych.

Aby zapewnić dobrą jakość swoich nasion i ziaren oleistych potrzebujesz szybko i skutecznie wykonanych badań. Nasze kompleksowe badania ziaren i nasion oleistych szybko i niezawodnie potwierdzają jakość. Służymy także pomocą, wykonując analizę techniczną przybliżoną oraz badania pod kątem wykrywania mykotoksyn, zanieczyszczeń lub organizmów modyfikowanych genetycznie (GMO).

Jako światowy lider w zakresie usług badania ziaren i nasion oleistych oferujemy bezkonkurencyjne doświadczenie rolnicze i unikalną sieć ogólnoświatową. Dzięki najnowocześniejszej technologii, zastosowaniu najnowszych metod badawczych oraz pracy doświadczonych naukowców i techników, nasze laboratoria, niezależnie od lokalizacji, zapewniają najwyższą dokładność i spójność wyników.

Jako członek stowarzyszenia GAFTA (Grain and Feed Trade Association) z uprawnieniami analityka i kontrolera możemy świadczyć usługi kontroli, weryfikacji, analizy i doradztwa w zakresie wszystkich towarów (ziarna, nasiona roślin strączkowych, ryż, produkty ogólne, przyprawy i pasze), których obrót handlowy odbywa się w oparciu o warunki kontraktowe GAFTA.

Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się, w jaki sposób nasze badania ziaren i nasion oleistych mogą pomóc Ci w zapewnieniu jakości.