Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

Usługi analizy skróconej oferowane przez firmę SGS pozwalają ocenić wartość odżywczą karm zwierzęcych oraz zapewnić ich zgodność z odpowiednimi przepisami BHP.

Jeśli zatem dbasz o dobrostan swojego inwentarza, a także reputację swojej firmy na całym świecie, stosowanie analiz skróconych jest koniecznością.

Stosowane przez nas metody wykonywania analiz skróconych obejmują analizy chemiczne na mokro i technologię NIRS. Dzięki nim możemy wyodrębnić, a następnie zidentyfikować kategorie związków składowych mieszaniny. Nasi technicy wyszukują w karmie zwierzęcej białka, tłuszcze, wilgoć, popiół i włókna i analizują je w celu oceny wartości odżywczej karmy.

Atestowane i akredytowane laboratoria

W celu zachowania dobrej opinii w zakresie niezależności, rzetelności i innowacyjności nasze laboratoria do analizy zawartości tłuszczu działają zgodnie z rygorystycznymi wytycznymi i posiadają akredytację do normy ISO 17025 oraz 9001:2008. Dzięki zatrudnieniu naukowców i techników posiadających wieloletnie doświadczenie laboratoryjne oraz stopnie naukowe z chemii, mikrobiologii i agronomii, nasze laboratoria otrzymały także atesty kilku organizacji producentów karm.

Nasze usługi z zakresu analizy skróconej spełniają najbardziej rygorystyczne normy branżowe i dotyczące globalnego zarządzania. Dzięki temu klient ma pewność, że produkowana przez niego karma jest godna zaufania, a racje żywnościowe spełniają potrzeby producenta. Skontaktuj się z SGS już dziś, aby sprawdzić, jak możemy Ci pomóc.