Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

Świadczone przez SGS usługi klasyfikacji zbóż mają na celu identyfikację, ocenę i segregację ziaren zbóż do wstępnie wyznaczonych obiektów magazynowych tak szybko i dokładnie jak to możliwe.

Jesteśmy w stanie błyskawicznie przygotować nasze mobilne laboratoria w silosie i magazynach, w których towary są przyjmowane i przechowywane. Następnie nasze gruntownie wyszkolone zespoły klasyfikacyjne mogą być obecne przy wlocie silosu, w komorze i na wylocie, ciągle śledząc jakość i ilość zboża.

Procesy, których używamy na potrzeby klasyfikacji zbóż umożliwiają także ich wybiórcze mieszanie. To oznacza możliwość określenia kombinacji zbóż najbardziej zgodnej z kontraktowymi specyfikacjami w czasie ładowania na ciężarówki, do wagonów, na barki lub statki. Taka optymalizacja mieszanek maksymalizuje z kolei wartość towaru przez wykorzystanie danych dotyczących jakości w celu określenia najlepszych średnich dla dostępnych produktów.

Dostęp do danych w czasie rzeczywistym

Uzyskując dostęp do naszego prostego w obsłudze, internetowego systemu śledzenia, można samodzielnie monitorować dane dotyczące jakości i ilości w czasie rzeczywistym oraz przekazywać te informacje do odpowiednich uczestników w łańcuchu dostaw.

Nasze usługi klasyfikacji zbóż eliminują wątpliwości dotyczące jakości i maksymalizują wartość produktów rolnych naszych klientów. Skontaktuj się z firmą SGS teraz, aby dowiedzieć się więcej.