Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

Jakość, bezpieczeństwo i efektywność są kluczowymi czynnikami w łańcuchu wartości żywności. Każdy z tych elementów ma wpływ na równowagę Twojej działalności, atrakcyjność produktów i wzięcie twojej firmy.

Firma SGS posiada doświadczenie konieczne do zmniejszenia ryzyka i zwiększenia efektywności na każdym etapie łańcucha wartości, od produkcji podstawowej po sprzedaż detaliczną i turystykę, obejmujące takie sektory, jak:

  • produkcja podstawowa;
  • transport, logistyka i handel;
  • przetwórcy i dostawcy;
  • handel detaliczny i przemysł turystyczny.

Od szkolenia i kontroli, audytów i certyfikacji, badań i usług doradczych po kontrole sklepów detalicznych i usługi tajemniczego klienta, nasz globalny zespół ekspertów branżowych pomaga w zagwarantowaniu, że Twoje działania spełniają wymagania najwyższych standardów światowych.

Nasze indywidualnie dostosowane rozwiązania są opracowywane w ścisłej współpracy z Twoją firmą. Mogą one obejmować nie tylko wszystkie sektory gospodarki, ale także rosnące zainteresowanie klientów i konsumentów społecznym, ekonomicznym i środowiskowym wpływem Twoich codziennych działań.

Posiadając ponad 130 lat doświadczenia, rozumiemy trudności, z jakimi się zmagasz. Chroń swoją markę, buduj zaufanie klienta i otwórz się na bardziej dochodowy biznes dzięki rozwiązaniom dla przemysłu spożywczego oferowanym przez firmę SGS.