Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

SGS oferuje szeroki zakres usług dla leśnictwa, przemysłu drzewnego i papierniczego, w tym certyfikację łańcucha dostaw produktów leśnych, certyfikację gospodarki leśnej, przeglądy plantacji leśnych i usługi analizy due diligence drewna.

Jako światowy lider w zakresie usług weryfikacyjnych i konsultingowych oferujemy bezkonkurencyjne doświadczenie i wyjątkową międzynarodową sieć placówek. Oznacza to, że klienci mogą korzystać z naszych rad i wiedzy specjalistycznej w każdym miejscu na świecie. Bez względu na lokalizację firmy czy zasobów leśnych.

Certyfikujemy lasy pod kątem wymagań standardu FSC™ (Zarządzanie lasami), zapewniając ocenę jakości gospodarki leśnej dla klientów, udziałowców i inwestorów.

Nasze usługi:

  • Pomagają zweryfikować skuteczność i zrównoważony charakter gospodarki leśnej 
  • Zmniejszają ryzyko korzystania przez przemył drzewny i papierniczy z kontrowersyjnych lub nielegalnych źródeł zaopatrzenia

Ponadto oferujemy szereg usług dla branży finansowej w zakresie inwestycji, inwentaryzacji i doradztwa dotyczącego zasobów leśnych, w tym przeglądy plantacji leśnych. Usługi te umożliwiają inwestorom i/lub właścicielom bardziej efektywną gospodarkę leśną oraz weryfikację i maksymalizację zysków.

Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się, w jaki sposób nasze usługi w zakresie zasobów leśnych mogą pomóc Twojej firmie gospodarować jej zasobami leśnymi i/lub inwestycjami.