Szkolenia personelu badań NDT

Badania nieniszczące - dźwig

Pierwsze szkolenia NDT odbędą się już we wrześniu tego roku. Do końca sierpnia trwa promocja: -300 zł netto za szkolenie!

ODWIEDŹ NASZ SKLEP ONLINE I SKORZYSTAJ Z PROMOCYJNYCH CEN

 

Do końca sierpnia 2022 trwa promocja na nasze szkolenia. Ceny zaczynają się już od:

 • VT1+VT2 – od 3450 zł netto za szkolenie i egzamin!
 • MT1+MT2 – od 3450 zł netto za szkolenie i egzamin!
 • PT1+PT2 – od 3550 zł netto za szkolenie i egzamin!

SPRAWDŹ AKTUALNE CENY I TERMINY SZKOLEŃ NDT

 

Masz pytania? ZADZWOŃ ➔ 509323474 LUB NAPISZ ➔ pl.szkolenia.ndt@sgs.com

 

Co oferujemy?

Oferujemy kursy dla personelu badań nieniszczących w zakresie metod:

 • wizualnych VT1+2
 • penetracyjnych PT1+2

 • magnetyczno-proszkowych MT1+2

zgodnie z wymaganiami normy PN-EN ISO 9712.

 

Szkolenia prowadzimy w MULTISEKTORZE oraz w MONOSEKTORZE na życzenie klienta.

 

Dodatkowo w naszej ofercie dostępne są:

 • Szkolenie BASIC,

 • Szkolenia i egzaminy recertyfikujące VT2, PT2, MT2 po 10 latach.

 

W naszej ofercie znajdziecie szkolenia NDT w wersji tradycyjnej i hybrydowej.

 

Czym się od siebie różnią?

 • Szkolenia tradycyjne – 5 dni szkolenia stacjonarnego w Katowicach (2 dni szkolenia teoretycznego + 3 dni szkolenia praktycznego) zakończonego egzaminem (6. dzień),
 • Szkolenie hybrydowe – 2 dni szkolenia online + szkolenie praktyczne i egzamin w Katowicach.

 

Warto wiedzieć, że w ramach projektu szkoleń personelu NDT nasze role są rozdzielone - Akademia Nova Cert wraz z trenerem SGS Polska odpowiada za przygotowanie materiałów szkoleniowych. W strukturze organizacyjnej SGS trener prowadzący szkolenia nie uczestnicy w procesie certyfikacji. Za proces certyfikacji odpowiadają niezależni eksperci SGS. Do certyfikacji można przystąpić niezależnie od tego, gdzie ukończyłeś/aś szkolenie.

Skontaktuj się z naszymi ekspertami, by uzyskać więcej informacji na temat współpracy z SGS w zakresie szkoleń personelu badań nieniszczących.

Którym szkoleniem jesteś zainteresowany/a?

Jeżeli chcesz otrzymać e-book SGS na temat badań NDT, zapisz się na nasz newsletter, zgodnie z Polityką Prywatności SGS.

SZKOLENIA PERSONELU BADAŃ NDT

Szczegóły oferty

Dla kogo?

Szkolenia NDT skierowane są do personelu kontroli jakości (spawalników, technologów, kontrolerów jakości), zajmującego się badaniami nieniszczącymi oraz do osób planujących procesy technologiczne, chcących poszerzyć swoją wiedze w zakresie kontroli końcowej wyrobów.

Wymagania wstępne

 • praktyka przemysłowa w odpowiedniej metodzie badań nieniszczących pod nadzorem kwalifikowanym
 • aktualne badanie wzroku

Miejsce szkoleń

Szkolenia będą prowadzone w sali wykładowej w Katowicach.

 

al. Walentego Roździeńskiego 188D

40-203 Katowice

 

Na życzenie klienta, możemy prowadzić szkolenia w siedzibie klienta, pod warunkiem, że zbierze się grupa 8 osób.

Korzyści

 1. Szkolenie prowadzone jest przez doświadczonego trenera, który zna praktyczne aspekty wykorzystania badań nieniszczących w przemyśle.

 2. Otrzymasz świetnie opracowane materiały szkoleniowe w formie video (z dostępem na 1 rok) i w formie pdf.

 3. W trakcie szkolenia zapewniamy przerwy kawowe i lunch.

 4. Po ukończeniu kursu i zdaniu egzaminu otrzymasz certyfikat kompetencji personelu badań nieniszczących 1. i 2. lub 3. stopnia wg PN-EN ISO 9712.

Dlaczego SGS?

 • Nasi wykwalifikowani i certyfikowani inspektorzy prowadzą badania nieniszczące zgodnie z międzynarodowymi normami. Badania przeprowadzamy na dużych inwestycjach infrastrukturalnych, takich jak rurociągi przesyłowe gazu ziemnego, rafinerie czy farmy wiatrowe.
 • Posiadamy nowoczesną Pracownię Badań Nieniszczących Laboratorium SGS Polska, która działa w pełnym zakresie metod konwencjonalnych: wizualnej, penetracyjnej, magnetyczno-proszkowej, radiograficznej i ultradźwiękowej.
 • Kierownik projektu szkoleń NDT jest cenionym specjalistą w zakresie badań nieniszczących. W swojej karierze zawodowej nie tylko ukończył wiele kursów potwierdzających jego wiedzę w zakresie takich metod NDT, jak VT, MT, PT, ale też wykorzystywał swoją wiedzę w praktyce przemysłowej. Przez ostatnie lata pracował jako trener metod badań nieniszczących w Instytucie Spawalnictwa. Prowadził wykłady na kursach IWI z zakresu NDT.

Nasi eksperci

Nasi eksperci

Eksperci SGS przez lata zdobywali doświadczenie poprzez wykonywanie prac na projektach gazowych, energetycznych oraz przy wykonywaniu konstrukcji stalowych pod kątem wykonywania badań nieniszczących oraz nadzorów spawalniczych. Teraz swoją wiedzę przekazują innym, pomagając opracowywać materiały szkoleniowe.

 

Nasz zespół projektowy z ogromnym zaangażowaniem pracuje nad nowym projektem dla personelu NDT. Oferujemy uczestnikom naszych szkoleń swobodę wyboru formy szkolenia – od w pełni stacjonarnej przez hybrydową do w pełni online (wkrótce w pakiecie Basic). W wersji praktycznej szkolenia uczestnicy będą mogli w naszej dostosowanej specjalnie do tego projektu sali szkoleniowej w Katowicach nauczyć się oceniać wyroby stalowe pod naszym okiem. Chcemy ułatwić życie koleżankom i kolegom po fachu przekazując im niezbędną, rzetelną wiedzę w jednym miejscu i czasie.

Zapisując się do naszego newslettera, otrzymasz darmowego e-booka z CHECKLISTĄ INSTRUKCJI BADANIA WIZUALNEGO!

Skontaktuj się z nami, aby poznać szczegóły