Flexitank – nowoczesne rozwiązanie dla transportu

Flexitank

SGS oferuje elastyczne i efektywne kosztowo usługi związane z flexitankami.

Zapewniamy wsparcie w pełnym łańcuchu inspekcyjno-logistycznym dla wysyłek i dostaw produktów płynnych we flexitankach. Od momentu sprzedaży odpowiednich komponentów, poprzez uzbrajanie, inspekcję jakościową, ilościową, nadzór nad załadunkiem/wyładunkiem oraz dostępność naszych pracowników na każdym etapie realizacji zamówienia.

Skontaktuj się z naszymi ekspertami, by uzyskać więcej informacji na temat współpracy z SGS w zakresie usług związanych z flexitankami.

Czym są Flexitanki?

Flexitanki to starannie wyselekcjonowane kontenery, w których zainstalowany jest, za pomocą dedykowanego osprzętu, specjalistyczny worek PE/PP, tzw. flexibag. Dostarczane przez SGS flexibagi są jednorazowego użytku, nadają się do recyklingu i spełniają światowe standardy w zakresie ochrony środowiska.

Flexitanki są alternatywą dla beczek i kontenerów IBC czy ISO. Są tańsze, ważą mniej i pozwalają na wykorzystanie efektu skali podczas transportu produktów.

Dlaczego warto korzystać z usług SGS?

  • Dostępny na całym świecie ustandaryzowany system dostaw i instalacji flexitanków
  • Doświadczony personel
  • Konkurencyjne stawki
  • Najlepsze praktyki w zakresie dokumentacji i kontroli zamówień
  • Zakres inspekcji dostosowany do indywidualnych potrzeb klienta
  • Wygoda i łatwość realizacji wysyłek/dostaw

 

Nasz przeszkolony personel uczestniczy przy każdym załadunku i rozładunku, współpracując z pracownikami zakładu, aby zapewnić bezpieczny załadunek flexitanków do uzgodnionej pojemności. Dzięki międzynarodowej sieci wyszkolonych ludzi, nasze usługi w zakresie załadunku flexitanków są dostępne na całym świecie.

Dlaczego my?

Pracownicy SGS posiadają globalne i wieloletnie doświadczenie w obszarze realizacji pełnego łańcucha wysyłek oraz dostaw produktów płynnych flexitankami. Dzięki naszemu zaangażowaniu zapewniamy spokój i bezpieczeństwo w procesie realizacji transakcji. Jesteśmy na bieżąco ze światowymi trendami, a kierując się potrzebami naszych klientów spełniamy ich najbardziej wymagające oczekiwania. Inwestujemy w szkolenia i rozwój, który gwarantuje najwyższy poziom świadczonych usług.

 

Masz pytanie? Zadzwoń, napisz – odpowiemy.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i korzystania z naszych usług

Pobierz broszurę
Skontaktuj się z nami