Rozwiązania SGS dla branży rolniczej i spożywczej

Wartość dodana dla konsumentów

 

 

Aby zapewnić naszym klientom bezproblemową i kompleksową obsługę oraz wzmocnić naszą wiodącą pozycję rynkową w dziedzinie żywności i bezpieczeństwa konsumentów, świadczymy wszystkie niezbędne usługi w ramach jednej branży, Rolnictwa, Żywności i Nauk Biologicznych.

 

Od szkolenia i kontroli, audytów i certyfikacji, badań i usług doradztwa technicznego po kontrole sklepów detalicznych i usługi tajemniczego klienta, nasz globalny zespół ekspertów branżowych pomaga w zagwarantowaniu, że działalność i produkty Twojej firmy spełniają wymagania najwyższych światowych norm.

Ograniczaj ryzyko i popraw efektywność swojego biznesu na każdym etapie łańcucha wartości

Audyty

Oferujemy szeroki zakres usług audytowych obejmujących cały łańcuch wartości, od procesów po organizację, usługi i systemy. Zespoły naszych specjalistów świadczących usługi audytowe mają globalne doświadczenia w każdej branży i w każdym sektorze, dzięki czemu potrafią wprowadzić najlepsze praktyki i zapewnić, że procesy i operacje naszych klientów z nawiązką spełniają wymagania obowiązujących przepisów rynkowych i standardów.

Certyfikacja GFSI

Oferowane przez SGS usługi certyfikacji GFSI (Global Food Safety Initiative) pozwalają zapewnić zgodność przedsiębiorstwa z wieloma standardami dotyczącymi bezpieczeństwa żywności.

 

Do tych standardów, które zostały zatwierdzone lub uznane przez inicjatywę GFSI i w związku z tym przyjęte w wielu krajach, należą:

  • BAP (Best Aquaculture Practices/ Najlepsze Praktyki Hydroponiczne;
  • BRC Global Standard for Agents and Brokers;
  • BRC Global Standard for Food Safety;
  • BRC Global Standard for Packaging and Packaging Materials;
  • BRC Global Standard for Storage and Distribution;
  • FSSC 22000 (Certyfikacja systemów bezpieczeństwa żywności);
  • Globalny program dobrych praktyk rolniczych;
  • Standardy IFS (International Featured Standards);
  • Certyfikat IFS Logistics;
  • Norma Safe Quality Food.

Usługi kontroli

Nasze programy kontroli umożliwiają rozwój produktów, które w spójny sposób spełniają wysokie standardy, których oczekujesz. Możemy także pomóc w spełnieniu wymagań złożonych przepisów w zakresie zdrowia, bezpieczeństwa i ochrony środowiska w różnych regionach i na różnych rynkach.

 

Nasze usługi kontrolne pomagają w wykrywaniu wad na wczesnym etapie, aby umożliwić wprowadzenie koniecznych zmian i uniknąć kosztów postojów produkcji lub przerw w dostawach produktów. To oznacza zmniejszenie ryzyka zwrotów produktów lub występowania innych problemów mogących negatywnie wpływać na dochodowość oraz długoterminową spójność wizerunku marki.

Weryfikacja etykiet środków spożywczych

Jako światowy lider w dziedzinie inspekcji, weryfikacji, badań i certyfikacji oferujemy usługę weryfikacji etykiet produktów spożywczych na zgodność z aktualnymi przepisami prawa obowiązującymi na rynku docelowym.

 

 

Sprawdź, co podlega ocenie

Badania żywności

Oferujemy usługi obejmujące całość łańcucha dostaw, które umożliwiają zmniejszenie ryzyka, zapewnienie jakości oraz podniesienie wydajności.


Dowiedz się więcej

Analiza wartości odżywczej i składu

Nasze usługi w zakresie badania wartości odżywczej i składu obejmują analizę składników odżywczych, witamin oraz dodatków, obejmują również paszę i karmę dla zwierząt, a także produkty spożywcze.

Badania mikrobiologiczne żywności

Badania mikrobiologiczne żywności pozwalające wykryć patogeny żywnościowe oraz pleśnie, mogą zapewnić stałe bezpieczeństwo produktów spożywczych w całym łańcuchu dostaw. 

Badanie zanieczyszczenia żywności

Wykrywamy i identyfikujemy mikroorganizmy wywołujące zatrucia pokarmowe oraz chemiczne, mikrobiologiczne lub fizyczne zagrożenia dla żywności w celu zredukowania ich obecności i zapewnienia, że produkty spełniają odpowiednie wytyczne.

Masz pytania?

Jako światowy lider w dziedzinie badań, inspekcji, weryfikacji i certyfikacji oferujemy dogłębną wiedzę umożliwiającą rozwiązywanie problemów przemysłu spożywczego i rolniczego.

Pobierz naszą broszurę

Skontaktuj się z naszymi ekspertami, by uzyskać więcej informacji na temat współpracy z SGS w zakresie rozwiązań dla branży rolniczej i spożywczej.

Skontaktuj się z nami