SGS Digicomply - nowoczesna platforma do zarządzania danymi

SGS Digicomply

Regulacje prawne oraz przyjęte standardy i normy stale ewoluują. SGS Digicomply daje Ci dostęp do potrzebnych i wyselekcjonowanych informacji, zawsze wtedy, gdy ich potrzebujesz.

W cyfrowym świecie jesteśmy przytłoczeni dużą ilością informacji. Przeciążenie dostępnymi danymi utrudnia identyfikację i przyswojenie ważnych informacji, które mają wpływ na nasze zrozumienie problemu i podejmowanie odpowiednich decyzji.

Regulacje prawne oraz przyjęte standardy i normy stale ewoluują. SGS Digicomply daje Ci dostęp do potrzebnych i wyselekcjonowanych informacji, zawsze wtedy, gdy ich potrzebujesz. Pomoże Ci przekształcić ogromne ilości danych dotyczących zgodności z przepisami prawa w przyjazną dla Ciebie wiedzę, którą możesz wykorzystać w praktyce.

Nasza platforma do zarządzania informacjami, łączy w sobie zaawansowaną technologię i kompetencje, które umożliwiają sprawne sortowanie i klasyfikowanie danych z wielu źródeł.

Jak działa SGS Digicomply?

Każdego dnia monitorujemy tysiące zaufanych stron internetowych w celu identyfikacji istotnych treści związanych z przepisami prawa żywnościowego. Następnie nasi eksperci ds. prawa żywnościowego analizują i wprowadzają swoje spostrzeżenia.

 

Wybierz zakres swoich zainteresowań, a SGS Digicomply będzie wysyłać najważniejsze dla Ciebie informacje bezpośrednio do Twojej skrzynki odbiorczej. Korzystając z platformy masz możliwość udostępniania informacji swoim współpracownikom, komentowania ich oraz śledzenia bieżących zadań i monitorowania postępów w ich realizacji.

Zalety SGS Digicomply

SGS Digicomply zapewnia:

 • Wgląd w proces rozwoju regulacji prawnych;
 • Wsparcie w podejmowaniu decyzji;
 • Jedno źródło danych, gwarantujące bezpieczeństwo i skuteczność;
 • Wsparcie przy aktualizacji oceny, dzięki rejestrowaniu wszystkich zachodzących zmian;
 • Łatwy dostęp do globalnych regulacji dotyczących prawa żywnościowego.

Platforma dopasowana do Twoich potrzeb

Wybierz jeden z trzech poziomów usług

Monitoring zgodności

Aktualności, wydarzenia, polityka i aktualizacje regulacji prawnych z zaufanych kanałów 

Oferujemy specjalistyczne narzędzie, które dostarcza informacji istotnych dla Twojej firmy. Monitoruje tysiące źródeł danych z całego świata przez 24h/7. Wystarczy, że zdefiniujesz słowa kluczowe, interesujące Cię rynki, tematy i źródła danych, aby stworzyć spersonalizowany kanał informacyjny i otrzymywać powiadomienia.

Rejestr zgodności

Spełniaj wymagania zgodności

Przeszukaj ponad 60 000 regulacji prawnych, zadawaj pytania i znajdź odpowiedzi. Miej dostęp do najnowszych informacji i uzyskaj wgląd do pełnego rejestru, aby dokonać rozeznania i usprawnić podejmowanie decyzji. Rejestr zgodności umożliwia dostosowanie zawartości do Twoich potrzeb, proste wyszukiwanie, edycję, włączenie powiadomień oraz strefę prywatnych danych, w której można stworzyć i dostosować bibliotekę własnych dokumentów i strategii.

Labelwise

Weryfikacja etykiet

Weryfikacja etykiet i informacji online, identyfikowanie problemów, dostęp do nowych rynków i zapewnienie spójności. Wybrana usługa wspiera proces projektowania etykiet, dając ekspertom i recenzentom możliwość skoncentrowania się na innych działaniach. Inteligentne algorytmy mogą pomóc w walidacji zawartości alergenów, a także w identyfikacji problemów związanych z określonymi rynkami i wymogami prawnymi.

Źródła danych

Zindywidualizowane dane dostarczą treści najistotniejszych dla Twojej codziennej działalności. SGS Digicomply gromadzi tysiące artykułów i dokumentów z serwisów informacyjnych, agencji ds. bezpieczeństwa żywności, organów nadzorujących i organów normalizacyjnych, m.in.:

 • rozporządzenia,
 • wytyczne,
 • publikacje naukowe,
 • wiadomości branżowe,
 • standardy,
 • alerty i odwołania,
 • ogólne prawo żywnościowe,
 • obserwacje rynkowe,
 • bezpieczeństwo i higiena żywności,
 • informacje dotyczące spraw międzynarodowych,
 • informacje dotyczące badań i kontroli,
 • informacje dotyczące rejestracji oraz certyfikacji.

Bądź na bieżąco z branżowymi aktualnościami

Korzystaj z inteligentnej platformy SGS Digicomply, aby mieć dostęp do potrzebnych informacji

Pobierz naszą broszurę
SGS Digicomply

Skontaktuj się z naszymi ekspertami, by uzyskać więcej informacji na temat współpracy z SGS w zakresie SGS Digicomply.

Masz pytanie? Napisz