Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

Z uwagi na fakt, że coraz częściej stosowane są substancje chemiczne w dobrach konsumpcyjnych nieustannie rośnie, zagrożenie dla zdrowia, w szczególności w odniesieniu do produktów dla dzieci, znajdują się cały czas w centrum zainteresowania.

Branża chemiczna: Usługi firmy SGS dla firm produkujących substancje chemiczne do zastosowań w przemyśle.

Od pestycydów i produktów petrochemicznych, po perfumy i farby — substancje chemiczne oraz produkty je zawierające występują wszędzie. Z tego względu przemysł chemiczny jest potężną branżą, zajmującą centralne miejsce we współczesnej gospodarce światowej. W fundamentalnym znaczeniu przemysł chemiczny uważamy jako przemysł zajmujący się przetwarzaniem surowców, takich jak ropa naftowa, gaz ziemny, powietrze, woda, metale i minerały, w dziesiątki tysięcy gotowych produktów.

Oczywistym faktem jest, że branża chemiczna charakteryzuje się również dużym poziomem złożoności, korzysta ze skomplikowanego sprzętu oraz często z trudnych i niebezpiecznych rozwiązań logistycznych.

SGS oferuje swoim partnerom z branży chemicznej kompleksowe usługi. Jako światowy lider w zakresie badań, certyfikacji, weryfikacji oraz kontroli, posiadamy wiedzę, doświadczenie i globalny zasięg pozwalający nam pomóc w spełnieniu krajowych i międzynarodowych norm. Możemy pomóc Ci w przeszkoleniu pracowników, aby zapewnić im motywację, większą wydajność i pewność siebie w rozwoju zawodowym. A jeżeli będziesz potrzebować dodatkowych rąk do pracy przy konkretnym projekcie, dysponujemy zawsze gotowymi do pomocy pracownikami, do których należą zarówno doświadczeni robotnicy, jak i wykwalifikowani naukowcy.

W bardziej szczegółowym ujęciu nasza oferta obejmuje usługi w zakresie surowców chemicznych oraz w zakresie produktów gotowych (takich jak agrochemikalia, tworzywa sztuczne i włókna syntetyczne, guma i włókna naturalne, produkty farmaceutyczne oraz chemikalia przemysłowe).

Oprócz współpracy przy badaniu, kontrolowaniu, weryfikacji i certyfikacji produktów chemicznych, możemy również pomóc Twojej firmie osiągnąć lepszą płynność, rentowność i skuteczność działania, dzięki usługom w zakresie zarządzania spójnością aktywów przedsiębiorstwa, programom optymalizacji Lean, usługom dotyczącym cyklu życia projektu oraz wsparciu technicznemu.

Niektóre z największych i najprężniej rozwijających się firm z branży chemii przemysłowej już zaufały firmie SGS jako usługodawcy, dzięki czemu mogą utrzymać wysoki poziom innowacyjności, wydajności, konkurencyjności oraz mogą rozwijać się w zrównoważony sposób.

Wiele z naszych usług ma na celu udoskonalenie zachodzących w Twojej firmie procesów i stosowanych procedur. Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć jak możemy Ci pomóc.