Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

Produkcja tworzyw sztucznych opiera się na wiązaniu monomerów lub, coraz częściej, prepolimerów lub prekursorów polimerów.

Monomery to cząsteczki organiczne, które wchodzą w skład syntetycznych polimerów, takich jak chlorek winylu, który jest wykorzystywany do produkcji polimeru polichlorku winylu (PVC). Prepolimery to monomery lub układ monomerów, które przereagowały do osiągnięcia średniej masy cząsteczkowej.

Zarówno użytkownicy, którzy stosują monomery i prepolimery w przemyśle jako produkty bazowe, jak i ich producenci muszą zadbać, aby ich produkty spełniały wymagania klientów oraz standardy jakości. Sprawą zasadniczą, oprócz zapewnienia jakości produktu, jest zagwarantowanie bezpieczeństwa, niezawodności, stabilności i zabezpieczenia łańcuchów dostaw.

Nasze usługi zapewniają Ci dostęp do wszechstronnej globalnej wiedzy oraz doświadczenia w zakresie pozyskiwania monomerów i prepolimerów (lub prekursorów polimerów), a także metod zapewnienia ich jakości jak również niezawodności dostaw. Sprawdź, jak możemy Ci pomóc.