Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

Ograniczenie zużycia energii oraz efektywne zarządzanie energią sprzyjają rozwojowi firmy, poprzez generowanie oszczędności finansowych oraz zrównoważone oddziaływanie firmy na środowisko. SGS to światowy lider w certyfikacji audytów energetycznych i systemów zarządzania energią.

Nasze rozwiązania w zakresie audytów energetycznych i systemów zarządzania energią mogą pomóc w zapewnieniu zgodności z uznanymi standardami, takimi jak ISO 50001. Certyfikacja pomoże zredukować zużycie energii i emisję gazów cieplarnianych, obniży koszty energii oraz wdroży procedury oszczędzania energii do praktyk biznesowych oraz w łańcuchu dostaw.

Naszym klientom udzielamy szybkiej i niezawodnej porady oraz zapewniamy szkolenie w celu zwiększenia świadomości oraz wzmocnienia standardów dobrego zarządzania energią w przedsiębiorstwie. Zapraszamy do współpracy w celu odkrycia niezawodnych i trwałych rozwiązań odpowiednich dla Państwa potrzeb w zakresie zarządzania energią. Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej.