Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

Kontrola systemów składowania oferowana przez SGS – niezależna ocena i szkolenie w celu zapewnienia niezawodności, funkcjonalności, bezpieczeństwa i integralności Twoich systemów składowania.

Codzienne zużywanie się oraz niszczenie na skutek prowadzenia operacji magazynowych ostatecznie zwiększa strukturalny poziom obciążenia Twoich systemów składowania. To wpływa na ich integralność strukturalną i nośność, przez co Twoje systemy składowania stają się potencjalnie niebezpieczne. Właśnie dlatego niezbędna jest regularna ocena ich własności. Nasze niezawodne kontrole systemów składowania mogą zapewnić, że Twój sprzęt jest bezpieczny w użyciu oraz jest on w stanie zapewnić najwyższy poziom wydajności.

Dlaczego warto wybierać kontrole systemów składowania oferowane przez SGS?

Możemy pomóc:

  • identyfikować i raportować problemy, zanim staną się poważne;
  • potwierdzić bezpieczeństwo, integralność i niezawodność Twoich systemów składowania;
  • zminimalizować ryzyko wypadków w miejscu pracy czy zawalenia się systemów składowania;
  • zapewnić bezpieczeństwo pracy i zapobiegać uszkodzeniom ciała, utracie życia, wysokim grzywnom, roszczeniom odszkodowawczym i działaniom prawnym w wyniku korzystania z wadliwego wyposażenia;
  • zachować standardy bezpieczeństwa i zgodność z międzynarodowymi regulacjami prawnymi;
  • umożliwić personelowi przeprowadzanie własnych profesjonalnych i opłacalnych badań na miejscu;

Niezawodne i niezależne badania magazynowych systemów składowania oferowane przez światowego lidera

Jako wiodąca światowa firma przeprowadzająca kontrole, oferujemy Państwu niezrównaną wiedzę, zapewniając niezawodność i bezpieczeństwo systemów składowania na całym świecie.

Wszelkie kontrole są przeprowadzane zgodnie z normami Unii Europejskiej EN 15512, EN 15620, EN 1562, EN 15635 i EN 15878.

Ponadto oferujemy szkolenia, aby zapewnić Twoim pracownikom wiedzę i umiejętności potrzebne do przeprowadzania swoich własnych profesjonalnych i opłacalnych inspekcji, mającymi miejsce pomiędzy niezależnymi audytami.

Skontaktuj się z nami już dziś, aby omówić, w jaki sposób nasze kontrole systemów składowania mogą pomóc w osiąganiu zysków przez Twoją organizację.