Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

Usługi w zakresie zgodności z przepisami oferowane przez firmę SGS – pomagają w uzyskaniu pozwoleń potrzebnych do realizacji projektów przemysłowych w Rosji.

Przed rozpoczęciem dowolnego projektu przemysłowego w Rosji, takiego jak budowa fabryk lub zakładów produkcyjnych, należy uzyskać szereg pozwoleń z zakresu inżynierii, budownictwa i innych technicznych dziedzin. W związku z tym przy realizacji swojego projektu przemysłowego możesz potrzebować różnych kombinacji pozwoleń, świadectw, licencji i innych aprobat przed oddaniem do użytku danego obiektu przemysłowego.

Uzyskanie pozwoleń potrzebnych do zrealizowania danego projektu może być skomplikowane i może wymagać koordynacji z różnymi krajowymi i lokalnymi urzędami. Na przykład, przy dużym przedsięwzięciu inwestycyjnym może być wymaganych do 500 różnego rodzaju zezwoleń.

Świadczone przez nas usługi w zakresie zgodności z przepisami mogą być pomocne w tak skomplikowanej rzeczywistości i zapewnią Ci uzyskanie wszystkich niezbędnych pozwoleń do realizacji projektów przemysłowych w Rosji.

Jako światowy lider w zakresie kontroli, weryfikacji, certyfikacji oraz badania oferujemy niezrównane doświadczenie w zakresie norm obowiązujących w Rosji. W związku z tym możemy pomóc Ci pokonać przeszkody, aby realizacja Twojego przedsięwzięcia była łatwiejsza i bezpieczniejsza.

Świadczone przez nas usługi w zakresie zgodności z przepisami w odniesieniu do projektów przemysłowych w Rosji obejmują:

  • doradztwo w zakresie zgodności z przepisami metrologicznymi– mające na celu pomoc w osiągnięciu pełnej zgodności z przepisami metrologicznymi Twojego projektu w możliwie najbardziej oszczędny sposób; 
  • zarządzanie projektem w odniesieniu do zgodności z przepisami – mające na celu pomoc w osiągnięciu pełnej zgodności z przepisami Twojego projektu w szybki i oszczędny sposób.

Skontaktuj się z nami jeszcze dziś, aby uzyskać więcej informacji na temat tego, w jaki sposób nasze usługi w zakresie zgodności z przepisami mogą pomóc Ci w realizacji projektów przemysłowych w Rosji.