Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

Usługi w trakcie projektowania oferowane przez firmę SGS – zapewniają jakość projektu, definiują i unikają ryzyka projektu oraz powodują, że Twój projekt spełnia wszystkie wymagania, regulacje prawne i standardy.

W fazie projektowania budowy Twojego obiektu, musisz zadbać o odpowiednią jakość projektu oraz określić ryzyko projektowe, a następnie go unikać. Oferujemy Ci kompleksowe usługi, pomocne w każdej fazie procesu projektowania. Nasze usługi w trakcie projektowania dadzą Ci pewność, że Twój projekt będzie realizowany zgodnie ze swoim głównym przeznaczeniem, oraz wymogami funkcjonalnymi, prawnymi, dotyczącymi wydajności oraz finansowymi.

Jako światowy lider w zakresie kontroli, certyfikacji, weryfikacji i badań, oferujemy niezrównaną wiedzę specjalistyczną, doświadczenie oraz jedyną w swoim rodzaju sieć o zasięgu ogólnoświatowym. W rezultacie możemy zapewnić najważniejsze usługi w trakcie projektowania Twojego projektu budowlanego w dowolnym miejscu na świecie.

Skontaktuj się z nami już dziś, aby omówić, w jaki sposób nasze usługi w trakcie projektowania mogą zapewnić powodzenie Twojego projektu.