Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

Badania gruntu oferowane przez firmę SGS – oceniają nadawanie się gruntu pod projekt budowlany wraz z decydującymi danymi, pomocnymi podczas świadomego podejmowania decyzji i planowania.

Jakość gruntu na Twoim terenie odgrywa kluczową rolę w Twoich projektach budowlanych. W rezultacie potrzebujesz ustalić charakterystykę gruntu, by określić jego zdolność do utrzymywania konstrukcji. Badania gruntu oferowane przez firmę SGS umożliwiają ocenę nadawania się gruntu, wraz z podaniem decydujących danych, w celu podejmowania świadomych decyzji i planowania.

Dlaczego warto w projektach budowlanych wykorzystywać badania gruntu wykonywane przez firmę SGS?

Nasze usługi badania gruntu sprawdzają chemiczne i geotechniczne właściwości gruntu, umożliwiając Ci:

  • zdecydowanie o nadawaniu się gruntu oraz ocenę, czy jest on w stanie pomieścić Twój projekt budowlany;
  • ustalenie różnych typów gruntu pod planowaną przez Ciebie inwestycją oraz ich lokalizację;
  • przetestowanie Twojego gruntu pod względem wytrzymałości, gęstości, upakowania, skażenia, składu organicznego i zawartości piasku oraz ocenę wpływu tych czynników na Twój projekt budowlany;
  • pozyskanie danych potrzebnych do opracowania raportów technicznych i bezpieczeństwa, które mogą posłużyć do ubiegania się o pozwolenie na budowę oraz w celach licencyjnych;
  • uzyskanie precyzyjnych wyników i obserwowanie zagospodarowywania gruntu w trakcie realizacji Twojego projektu budowlanego dla zapewnienia maksymalnej jakości i bezpieczeństwa projektu.

Zaufane usługi w zakresie badań gruntu świadczone przez czołowego dostawcę usług

Jako wiodący dostawca usług posiadamy pełną akredytację i kwalifikacje do przeprowadzania badań gruntu zgodnie z krajowymi i międzynarodowymi standardami jakości. Ponadto, dzięki naszej niezrównanej sieci o zasięgu ogólnoświatowym oraz doświadczeniu, jesteśmy najchętniej wybieraną firmą wśród kontrahentów z branży, konsultantów, producentów oraz agencji rządowych z branży budownictwa lądowego na całym świecie.

Nasze usługi badania gruntu obejmują:

  • kompletne testy laboratoryjne w zakresie wytrzymałości na ścinanie, wytrzymałości na ściskanie, zestalenia, przepuszczalności, obciążenia dennego, wskaźnika gruntu oraz zawilgocenia/gęstości,
  • analizę oprogramowania,
  • wsparcie i doradztwo techniczne,

Skontaktuj się z nami już dziś, by dowiedzieć się, w jaki sposób nasze usługi badania gruntu mogą ocenić nadawanie się gruntu pod projekt budowlany wraz z decydującymi danymi, pomocnymi podczas świadomego podejmowania decyzji i planowania.