Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

Usługi badań w aparacie trójosiowego ściskania oferowane przez firmę SGS – umożliwiają ustalenie właściwości gruntu pod planowaną przez Ciebie inwestycją i oceniają jego zdolność do utrzymywania konstrukcji.

Pierwszym etapem każdej strategii budowlanej jest określenie, czy grunt na terenie inwestycji spełnia wymagania niezbędne do realizacji Twojego projektu. Nasze badanie w aparacie trójosiowego ściskania umożliwiają ustalenie właściwości gruntu pod planowaną przez Ciebie inwestycją oraz określają jego zdolność do utrzymywania konstrukcji.

Dlaczego warto wybierać usługi badań w aparacie trójosiowego ściskania oferowane przez firmę SGS?

Możemy pomóc Ci:

  • ustalić właściwości gruntu pod planowaną przez Ciebie inwestycją;
  • zmierzyć, w jaki sposób naprężenie ścinające w gruncie może wpływać na siłę nośną i ocenić zdolność gruntu do utrzymywania konstrukcji;
  • poczynić uzasadnione oszacowania inżynieryjne na podstawie przydatnych danych dotyczących gleby, takich jak wytrzymałość na ścinanie, widoczny kąt spójności i dylatancji.

Światowej klasy usługi w zakresie badań w aparacie trójosiowego ściskania świadczone przez sprawdzonego dostawcę

Jako światowy lider w zakresie kontroli, weryfikacji, badania i certyfikacji oferujemy niezrównane doświadczenie, wiedzę specjalistyczną oraz globalne zasoby. Dzięki temu możemy Ci zaoferować bardzo dokładne badania w aparacie trójosiowego ściskania w dowolnym miejscu, w którym tego potrzebujesz. Właśnie dlatego jesteśmy najchętniej wybieraną firmą wśród wykonawców robót inżynieryjnych, producentów oraz agencji rządowych z całego świata, wymagających zaufanych usług z zakresu badań w aparacie trójosiowego ściskania.

Nasze usługi badań w aparacie trójosiowego ściskania pozwalają zmierzyć:

  • wytrzymałość konsolidacyjną gruntu zdrenowanego,
  • wytrzymałość konsolidacyjną gruntu niezdrenowanego,
  • nieograniczoną wytrzymałość na ściskanie,
  • nieograniczoną wytrzymałość na ściskanie z podaniem modułu i przepuszczalność przy stałym oporze w komorze trójosiowej,
  • wytrzymałość nieskonsolidowanego gruntu niezdrenowanego.

Skontaktuj się z nami, aby się dowiedzieć, w jaki sposób nasze usługi badań w aparacie trójosiowego ściskania pomogą ustalić właściwości gruntu pod planowaną przez Ciebie inwestycją i ocenić jego zdolność do utrzymywania konstrukcji.