Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

Usługi w zakresie materiałów oferowane przez SGS – wybierz najlepsze materiały budowlane dla Twojego projektu budowlanego.

Niezależnie od tego, czy budujesz budynki, zakłady przemysłowe czy obiekty infrastruktury, materiały używane w Twoich projektach budowlanych muszą spełniać szeroki zakres surowych przepisów, norm i wymagań dotyczących ich trwałości. Ponadto materiały, które wybierasz będą wpływały na jakość, koszty, zrównoważony rozwój Twojego projektu budowlanego, a także na środowisko. Właśnie dlatego wybór odpowiednich materiałów jest sprawą kluczową.

Oferujemy Ci wyspecjalizowane doradztwo techniczne z najnowszą wiedzą i umiejętnościami, co umożliwi Ci wybór najlepszych materiałów budowlanych dla Twojego projektu budowlanego.

Nasze usługi obejmują badania laboratoryjne lub badania w terenie, certyfikację, kontrole powłok oraz analizy usterek i uszkodzeń na każdym etapie – począwszy od rozwoju i produkcji nowych materiałów, aż po oceny w trakcie użytkowania.

Możemy również zapewnić usługi doradztwa w zakresie jakości materiałów, trwałości, oceny cyklu życia oraz porady dotyczące wymagań w czasie importu i eksportu.

Jako światowy lider w zakresie usług dla przemysłu budowlanego, oferujemy wszechstronną wiedzę z zakresu materiałów budowlanych, w tym materiałów na pokrycia dachowe, cegły i pustaki, materiałów sypkich, metali, polimerów i drewna. Mając ponad 1000 biur na całym świecie oraz dysponując możliwością zapewnienia personelu na miejscach budów, możemy zapewnić Ci przeprowadzenie ekspertyz budowlanych wszędzie tam, gdzie tego potrzebujesz.

Nasze niezrównane doświadczenie w przemyśle, specjalistyczna wiedza techniczna i prawna oraz jedyna w swoim rodzaju sieć o zasięgu ogólnoświatowym powodują, że jesteśmy najchętniej wybierani przez klientów branży budowlanej z całego świata.

Skontaktuj się z nami już dziś, by omówić, w jaki sposób nasze usługi w zakresie materiałów mogą pomóc Ci wybrać najlepsze materiały dla Twojego projektu budowlanego.