Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

Certyfikacja materiałów oferowana przez SGS - zgodność z międzynarodowymi i regionalnymi dyrektywami oraz przepisami na całym świecie.

Niezależnie od tego, czy projektujesz, produkujesz czy dostarczasz materiały, powinieneś w każdym miejscu na ziemi postępować zgodnie z międzynarodowymi i regionalnymi dyrektywami i przepisami. Posiadamy akredytacje w zakresie wszystkich głównych norm i przepisów regionalnych. W rezultacie możemy zapewnić certyfikację materiałów w dowolnym miejscu na świecie.

Jako światowy lider w zakresie certyfikacji materiałów, oferujemy Ci niezrównane doświadczenie i specjalistyczną wiedzę oraz zasoby w tej dziedzinie. Nasi inspektorzy znają uwarunkowania prawne i wymagania ustawowe w każdym miejscu na świecie, co umożliwi Ci zdobycie certyfikatu dla materiałów przeznaczonych na dowolny rynek docelowy.

Dzięki naszemu światowemu zasięgowi oferujemy Ci dostępność pełnej oferty na skalę globalną w jednym miejscu, dla całego łańcucha dostaw materiałów - począwszy od projektu i produkcji, a skończywszy na montażu, kontroli końcowej i ocenie zgodności. Poza tym nasza wiedza specjalistyczna i know-how wykraczają poza zwykłą usługę certyfikacji. Możemy również pomóc Ci zrozumieć pojęcie i proces zróżnicowanej certyfikacji.

Skontaktuj się z nami już dziś, by omówić, w jaki sposób nasza usługa certyfikacji materiałów może pomóc w uzyskaniu zgodności z dyrektywami oraz międzynarodowymi i regionalnymi przepisami na całym świecie.