Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

Usługi w odniesieniu do łańcucha dostaw oferowane przez firmę SGS – zapewniają kontrolę jakości, spełnienie wymagań obowiązkowych, oceniają dostawców, nadzorują produkcję oraz śledzą harmonogramy dostaw.

W stale rozwijającej się globalnej strefie ekonomicznej, Twoja baza sprzedawców rozszerza się na cały świat. W rezultacie zapewnienie, że wszelkie wymogi prawne i wymogi jakości zostaną spełnione, może być trudne.

Dzięki naszej wyjątkowej globalnej sieci oddziałów, możemy pomóc Ci zapewnić kontrolę jakości i wywiązanie się z wszystkich zobowiązań kontraktowych oraz wymogów regulacji prawnych, kodeksów i standardów na czas trwania całego łańcucha dostaw – w dowolnym miejscu na świecie.

Możemy pomóc Ci ocenić dostawców, nadzorować produkcję, śledzić harmonogramy dostaw oraz fizycznie kontrolować i sprawdzać jakość oraz wielkość dostaw, a także testować próbki. Ponadto, dla Twojej wygody, zapewniamy Ci jeden punkt kontaktowy dla wszystkich usług odnoszących się do łańcucha dostaw.

Jako niezawodny światowy lider w dziedzinie usług związanych z łańcuchem dostaw, oferujemy Ci światową bazę specjalistów ds. projektów oraz ekspertów technicznych i znawców ochrony środowiska – wszystko to dzięki niezrównanemu doświadczeniu i wiedzy z zakresu usług dotyczących projektów międzynarodowych.

Skontaktuj się z nami już dziś, aby omówić, w jaki sposób nasze usługi mogą dać Ci większą kontrolę nad Twoim łańcuchem dostaw.