Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

Oferowane przez SGS usługi testowania kosmetyków i produktów higieny osobistej – zgodność z wymaganiami ustawowymi i gwarancja bezpieczeństwa produktów

W ciągu ostatnich 10 lat branża kosmetyków i produktów higieny osobistej objęła swoją ofertą oprócz kobiet także mężczyzn i dzieci. Wiele produktów podlega regulacji dotyczącej wpływu na zdrowie i efektywności.

Dysponując udokumentowaną wiedzą fachową w dziedzinie testowania, certyfikacji i audytów w branży kosmetycznej na całym świecie, oferujemy szeroki zakres usług pomocnych w sprawdzaniu bezpieczeństwa, jakości oraz działania produktów i systemów, a także umożliwiających ochronę marki. Pomagamy zweryfikować zgodność kosmetyków z obowiązującymi przepisami i normami, takimi jak REACH, GMP, CMR oraz przepisami dotyczącymi aerozoli, substancji niebezpiecznych itp. Możemy również zweryfikować zgodność produktów i procesów produkcyjnych z różnymi normami społecznymi i środowiskowymi.

Niezależnie od lokalizacji klienta delegujemy przedstawiciela, który pomoże w certyfikacji kosmetyków i produktów higieny osobistej. Nasze specjalistyczne laboratoria reagują na konkretne potrzeby i ograniczenia klienta, wspomagając jego procesy od surowców po gotowe produkty i ich pakowanie.