Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

Firma SGS rozumie wagę określenia potencjalnych problemów produktów Twojej firmy na najwcześniejszym możliwym etapie procesu produkcyjnego, tak by można było znaleźć właściwe rozwiązania i uniknąć kosztownych zmian na późniejszym etapie produkcji.

Oferowana przez nas kontrola w początkowej fazie produkcji (IPC) to kontrola składników, materiałów i jakości produktów na początku procesu produkcyjnego pozwalająca przewidzieć ryzyko i zapobiec zmarnowaniu surowców.

Kontrola w początkowej produkcji, realizowana po wyprodukowaniu 10% towarów, może być zastosowana do wszystkich rodzajów produktów i ich oceny pod kątem zgodności z przepisami, normami i warunkami umownymi. Jest to ocena wzrokowa pozwalająca wykryć uszkodzenia na wczesnym etapie, przeprowadzana w zakładzie producenta.

Nasi konsultanci mogą przeprowadzić IPC jako pojedynczą usługę weryfikacji wizualnej produktów lub jako część szerszego programu zapewnienia i poprawy jakości przeprowadzanego przez SGS. Nasz program zapewniania jakości zapewnia zachowanie norm jakościowych w całym procesie produkcyjnym, od projektu po wysyłkę towaru, zaś nasz program poprawy jakości zapewnia rozwiązania wszystkich ujawnionych problemów.

Nasze usługi z zakresu monitorowania jakości produktów bazują na umiejętnościach i wiedzy światowej klasy specjalistów oraz rozległym doświadczeniu w zakresie kontroli produkcji w każdej branży na całym świecie. Aby pomóc Ci w kontroli jakości od samego początku procesu produkcyjnego, nie tylko ograniczamy ryzyko związane z możliwością stwierdzenia niezgodności Twoich produktów, ale także zmniejszamy koszty projektu produktu i chronimy reputację marki, której zaszkodzić mogą zwroty wadliwych produktów.