Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

Warunkiem wprowadzenia produktów konsumenckich na rynki międzynarodowe jest spełnienie przez nie wielu wymagań. W szczególności dotyczy to produktów zdrowotnych i leczniczych.

Konsumenci są chronieni rygorystycznymi wymogami odnośnie do produktów przeznaczonych do użytku osobistego, jak produkty dla kobiet, papier toaletowy, chusteczki kosmetyczne, bandaże, płatki kosmetyczne i szczoteczki do zębów.

Firma SGS może zapewnić zgodność Twoich produktów z przepisami, zawsze gdy chcesz je wprowadzić na rynek. Przeprowadzamy badania i kontrole oraz zapewniamy pomoc techniczną dla producentów, sprzedawców detalicznych i dystrybutorów. Oferujemy pełną gamę usług gwarantujących zapewnienie zgodności z dyrektywą REACH w sprawie zastosowania środków chemicznych i możemy pomoc także w spełnieniu wymagań ecodesign.

Nasi eksperci techniczni pomogą Ci w poznaniu norm mających zastosowanie do Twoich produktów oraz wymagań w zakresie oznakowania i informacji dla odbiorcy końcowego.

Nasze lokalne laboratoria i specjaliści dostępni na całym świecie pomogą Ci skutecznie w ograniczeniu ryzyka i szybszym wprowadzeniu na rynek Twoich produktów.