Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

W przypadku gdy klient reklamuje przy odbiorze towary dostarczone przez Twoją firmę, jako niespełniające oczekiwań określonych przez niego lub lokalne organy ustawodawcze, można zastosować usługi kontroli reklamacyjnej oferowane przez firmę SGS, które sprawdzają dostarczony towar i porównują go z wymaganiami klienta lub przepisowymi oraz z dokumentacją z procedury pakowania przed wysyłką.

Nasi inspektorzy mogą wykonać kontrolę u strony trzeciej na dowolnym rynku docelowym:

  • ilości;
  • jakości; 
  • opakowania; 
  • oznakowania; 
  • działania;
  • specyfikacji.

Mogą także brać udział jako świadkowie w kontrolach towarów niespełniających wymogów, reprezentując Twoją firmę w kraju docelowym, tam gdzie nie może stawić się jej przedstawiciel. Ta usługa zyskuje na znaczeniu, gdy Twoja firma zaczyna sprzedawać towary do coraz odleglejszych destynacji i musi kontaktować się z nowymi organami ustawodawczymi.

Nasze usługi kontrolne reklamowanych towarów są w pełni elastyczne i można je dostosować do zmieniających się okoliczności. Niezależnie od konkretnych potrzeb Twojej firmy, skoncentrujemy się na zapewnieniu Ci uczciwej oceny Twoich produktów w miejscu docelowym.

SGS jest zaufanym partnerem w zakresie kontroli wielu organizacji na całym świecie. Dzięki znajomości rynków międzynarodowych, kwestii importowych oraz przepisów krajowych i międzynarodowych jesteśmy idealnym partnerem w zakresie kontroli reklamacyjnych i udziału w kontrolach w charakterze świadka w miejscu docelowym.